Şarkılarla Memleket Tarihi - Son Dakika

Şarkılarla Memleket Tarihi

21.05.2017 18:04
Şarkılarla Memleket Tarihi, System.String[]

""Şarkılarla Memleket Tarihi" Oyunu BaşlıyorYazan ve Yöneten: Mehmet EsatoğluMüzik: VON (Cenk Emrah Es, Önder Aksungur, Serkan Tosun, Kaan Kıvılcım)Solist: Ayla ÜnlüTiyatro Simurg 20. yılı için seçtiği "Şarkılarla Memleket Tarihi" oyunu provalarını tamamladı.

""Şarkılarla Memleket Tarihi" Oyunu Başlıyor

Yazan ve Yöneten: Mehmet Esatoğlu

Müzik: VON (Cenk Emrah Es, Önder Aksungur, Serkan Tosun, Kaan Kıvılcım)

Solist: Ayla Ünlü

Tiyatro Simurg 20. yılı için seçtiği "Şarkılarla Memleket Tarihi" oyunu provalarını tamamladı. Oyun, 21 Mayıs 2017'de perdelerini açıyor.

Ülkemizde insanlarımızı etkileyen önde gelen unsurlardan biri de şarkılardır. Ülke insanı sevdasını da acısını da isyanını da şarkılarının içine koymuştur.

Her şeyin olduğu gibi şarkıların da bir tarihi var. Bu tarih, ülke tarihi ile adeta paralel bir biçimde akıp gitmektedir. Şarkıların tarihi, insanların tarihi gibi, efsaneler ve gerçekliklerden oluşmaktadır. "Şarkılarla Memleket Tarihi "oyunu da efsaneleri ve gerçek olayları iç içe izleyiciye sunan bir yapıttır.

Müzikçilerin ve oyuncuların yan yana üretimiyle oluşan "Şarkılarla Memleket Tarihi" oyunu, Kadıköy Bahariye'de Tiyatroevi'nde 21 Mayıs 2017 saat 20.00 deizleyici ile buluşuyor.

"

Yaş Sınırı: 10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Kadıköy

Mekan : Tiyatro Evi Kültür Merkezi

Mekan Adresi : Nihal Sok. No: 7/2

Başlangıç Saati : 21.05.2017 20: 30: 00

Bitiş Saati : 21.05.2017 21: 30: 00

Kategori : Şarkılarla Memleket Tarihi

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Şarkılarla Memleket Tarihi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu Merih Demiral'lı Juventus, evinde Dinamo Kiev'i 3-0 mağlup etti Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradı Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu