Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Emtia Pazarındaki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Emtia Pazarındaki Çalışmaları İnceledi

06.01.2012 13:29
Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Emtia Pazarındaki Çalışmaları İnceledi, System.String[]

Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, emtia pazarındaki çalışmaları inceledi.

Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, emtia pazarındaki çalışmaları inceledi.

Gültekin, Pınarönü mahallesinde yapımı devam eden pazarı gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Esentepe mahallesinde bulunan eski pazar alanının Cumhuriyet meydanı olarak düzenleneceğini belirten Gültekin, şunları kaydetti:

"Malumunuz Şarkışla'da törenlerin düzenlenebileceği, halkın rahatça oturup bir çay içeceği alanın olmaması hem bizim, hem vatandaşın, hem de ilçemize gelen misafirlerin dikkatinden kaçmıyor. Kanak ıslah çalışmaları buna vesile oldu. Yapılan ıslah çalışmalarının ardından derenin her iki yanına yürüyüş parkurları ile ilçenin ihtiyacı olan geniş alana sahip Cumhuriyet meydanı çalışmalarına başladık. Bu nedenle bu alanda kalan eski pazar alanını da bu meydana katarak Şarkışla'mızı daha görkemli hale getireceğiz."

Gültekin, yeni yapılan emtia pazar alanı aynı zamanda oto park olarak da kullanılacağını belirtti.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şarkışla Belediye Başkanı Gültekin, Emtia Pazarındaki Çalışmaları İnceledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı