Şarkışla'da Huzur Operasyonu - Son Dakika

Şarkışla'da Huzur Operasyonu

27.11.2012 12:00
Şarkışla'da Huzur Operasyonu, System.String[]

Şarkışla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan huzur operasyonunda, ruhsatsız 2 pompalı tüfek ve tabanca ile çeşitli çaplarda mermi ve fişek ele geçirildi.

Şarkışla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan huzur operasyonunda, ruhsatsız 2 pompalı tüfek ve tabanca ile çeşitli çaplarda mermi ve fişek ele geçirildi.

Şarkışla İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde 3, Bahçealan köyünde de 2 evde arama yaptı. Aramalarda, ruhsatsız 2 pompalı tüfek, tabanca, tarihi eser olduğu tahmin edilen kılıç ve çeşitli çaplarda mermi ile fişek ele geçirildi.

Operasyonda, N.D. (60), Ü.D. (24), C.G. (41), Ş.G. (38) ve G.D. (33), gözaltına alındı.

Muhabir: Kemal Erdoğmuş

Yayıncı: Önder Felek - SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şarkışla'da Huzur Operasyonu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez İngiliz taraftarlar, cinsel ilişki sırasında David Beckham'ı düşünüyor Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı