Şarkışla Kaymakamı Uçgun'un Esnaf Ziyaretleri - Son Dakika

Şarkışla Kaymakamı Uçgun'un Esnaf Ziyaretleri

17.02.2012 16:40
Şarkışla Kaymakamı Uçgun'un Esnaf Ziyaretleri, System.String[]

Şarkışla Kaymakamı Abdullah Uçgun, ilçedeki esnafları ziyaret etti.

Şarkışla Kaymakamı Abdullah Uçgun, ilçedeki esnafları ziyaret etti.

Kaymakam Uçgun, ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek, onlarla bir süre sohbet etti.

Ziyaretleri değerlendiren Uçgun, "Aslında bu ziyaretleri sık yapmak, esnaflarımızın sıkıntılarını dinlemek isterim. Bundan ben de en az sizler kadar memnun oluyorum. Sonuçta sizler yaptığınız işlerden para kazanıyor olsanız da, şu bir gerçek siz Şarkışla'ya, Şarkışlalıya bir hizmet veriyorsunuz. Doğal olarak bunun da bir maliyeti olmalı, kazancınız bol olsun" dedi.

Daha sonra bir alışveriş merkezine geçen Uçgun, iş yeri sahibi Ali Öksüm'e eğitime sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şarkışla Kaymakamı Uçgun'un Esnaf Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı