Şarköy'de, Sydv Yardımları - Son Dakika

Şarköy'de, Sydv Yardımları

05.01.2012 14:40
Şarköy'de, Sydv Yardımları, System.String[]

Şarköy ilçesinde, geçen yıl, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından, ihtiyaç sahibi 4 bin 118 kişiye toplam 276 bin 746 TL yardım yapıldığı bildirildi.

Şarköy ilçesinde, geçen yıl, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından, ihtiyaç sahibi 4 bin 118 kişiye toplam 276 bin 746 TL yardım yapıldığı bildirildi.

Şarköy Kaymakamı Zekeriya Güney, Vakfın gerçek ihtiyaç sahibi kişilerin her zaman yanında olduğunu ve her türlü gelir getirici projelerin desteklendiğini belirterek, Vakfımızca geçen yıl ihtiyaç sahibi, 4 bin 118 kişiye toplam 276 bin 746 TL yardım yapıldığını kaydetti.

Yakacak kömür yardımlarının Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğünce gönderildiğini ifade eden Güney, gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara her zaman yardıma devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Vakfımıza müracaat eden ve gerçek ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilen vatandaşlarımız, ihtiyacı doğrultusunda yardım almaktadır. Vakfımız ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın yanındadır zaten kuruluş amacı da gerçek ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak, onların toplumda yalnız olmadıklarını hissettirmemek, devletin ve milletin her zaman onların yanında olduğunu hatırlatmaktır."

- TEKİRDAĞ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şarköy'de, Sydv Yardımları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, forvet transferinde rotayı Almanya'ya çevirdi Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Kısıtlamada yanındaki çiğköfteciden içeriye müşteri alan berberin oyunu operasyonla son buldu Erdoğan Manisa'daki enerji santrallerinin açılışını gerçekleştirdi: Yerli kaynaklarımıza dayalı enerji sistemi kuracağız Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız müsaade ederse Şuşa'da ilkokul yaptıracağız İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Hastanede rüşvet skandalı! Hizmetli memurdan tutanağın iptali için 10 bin TL istendi