Şarköy'de zeytinyağı üreticilerin sorunları masaya yatırıldı - Son Dakika

Şarköy'de zeytinyağı üreticilerin sorunları masaya yatırıldı

16.12.2019 15:42
Şarköy'de zeytinyağı üreticilerin sorunları masaya yatırıldı, System.String[]

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde zeytinyağı üreticileri toplantıda bir araya geldi.

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde zeytinyağı üreticileri toplantıda bir araya geldi.

Şarköy Kaymakamı Kemal Yıldız başkanlığında düzenlenen toplantıya, Tarım ve Orman İl Müdürü Oktay Öcal, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kaan Sinan Tohumcu, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz, Tarım ve Orman İlçe Müdür Vekili Murat Sönmez, TESKİ Şarköy Şube Müdürü Özlem Aydın, Mürefte Zeytin Kooperatifi Başkanı Kahraman Koçer ve yağ üreticileri katıldı.

Toplantıda, yağhanelerin çalışmaları halinde çıkan kara suyun çevreye verdiği zararlar, görüntü kirliliği ve üreticilerin sorunları konuşuldu, çözüm yolları masaya yatırıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şarköy'de zeytinyağı üreticilerin sorunları masaya yatırıldı - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor