Saruhanlı'da Bin 200 Dekar Alan Ağaçlandırılıyor - Son Dakika

Saruhanlı'da Bin 200 Dekar Alan Ağaçlandırılıyor

18.01.2012 14:20
Saruhanlı'da Bin 200 Dekar Alan Ağaçlandırılıyor, System.String[]

Saruhanlı ilçesinde, Orman İşletme Şefliği sorumluluk sahasında bulunan bin 220 dekar alana 200 bin adet kızılçam fidanı dikiliyor.

Saruhanlı ilçesinde, Orman İşletme Şefliği sorumluluk sahasında bulunan bin 220 dekar alana 200 bin adet kızılçam fidanı dikiliyor.

Saruhanlı Orman İşletme Şefi Musa Duru, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede 17 bin hektar ormanlık alan bulunduğunu belirtti. Karatepe, Eğrigöl, Atatürk ve Karaçam orman sahalarındaki boş alanlarda ağaçlandırma çalışmalarına başladıklarını kaydeden Duru, toplam bin 220 dekar alana 200 bin kızılçam fidanının dikileceğini bildirdi.

Sorumluluk sahalarında boş alan bırakmamayı hedeflediklerini ifade eden Duru, ağaç dikmenin, geleceğe yapılan en büyük yatırımlar arasında yer aldığını söyledi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Saruhanlı'da Bin 200 Dekar Alan Ağaçlandırılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın