Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası - Son Dakika

Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası

04.12.2019 16:08
Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası, System.String[]

Sason Kaymakamlığı ve Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi.

Sason Kaymakamlığı ve Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi.

Sason spor salonunda düzenlenen ve 8 takımın mücadele ettiği, eleme usulü yapılan turnuvada dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

Turnuvada Sason Halk Eğitim birinci, Sason YBO ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü oldu. Derince Ortaokulu ise centilmenlik kupasını aldı.

Dereceye giren takımlara kupalarını Kaymakam Abdullah Özadalı, Hakim Mustafa Murat Yüksel ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eşref Çelik verdi.

Gençleri spora teşvik etmek, birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak ve yetenekli sporcuları keşfetmek için bu tür organizasyonların önemine değinen Özadalı, dereceye giren kurumları tebrik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz