Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası - Son Dakika

Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası

04.12.2019 16:08
Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası, System.String[]

Sason Kaymakamlığı ve Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi.

Sason Kaymakamlığı ve Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi.

Sason spor salonunda düzenlenen ve 8 takımın mücadele ettiği, eleme usulü yapılan turnuvada dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

Turnuvada Sason Halk Eğitim birinci, Sason YBO ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü oldu. Derince Ortaokulu ise centilmenlik kupasını aldı.

Dereceye giren takımlara kupalarını Kaymakam Abdullah Özadalı, Hakim Mustafa Murat Yüksel ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eşref Çelik verdi.

Gençleri spora teşvik etmek, birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak ve yetenekli sporcuları keşfetmek için bu tür organizasyonların önemine değinen Özadalı, dereceye giren kurumları tebrik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sason'da kurumlararası voleybol turnuvası - Son Dakika


Son Dakika

Çukur hayranlarını şoke eden fragman! Cumali diziye veda mı ediyor? Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun 20 yaşındaki genç kız koronavirüsten hayatını kaybetti