Satın almdan, bedava deneyin - Son Dakika

Satın almdan, bedava deneyin

23.10.2012 02:00
Satın almdan, bedava deneyin, System.String[]

Windows Phone, Android, iOS... Hangisini alacağınıza karar vermeden önce, hepsini bedava deneyin!

Yeni bir cep telefonu satın alacaksınız, ancak en temel öğelerden bir olan işletim sisteminde kararsızsınız. Bir teknoloji mağazasına girip Windows Phone'lu, Android'li ve iOS'lu telefonları deneyebilirsiniz. Ancak cep telefonu emülatörleri, bunu evinizde, oturduğunuz yerden yapmanıza izin veriyor.

Telefon emülatörlerini ne zaman kullanmalı, ne zaman kullanmamalı?

Cep telefonu emülatörleri, bir akıllı cebin yerini tamamen almazlar, bir emülatör ile tüm işlevleri kullanamayabilirsiniz. Ancak emülatörler ile telefonunuzun nasıl olacağına dair iyi bir fikir edinebilirsiniz. Bir emülatör, bilgisayarınızın donanımı ile çalıştığından, telefonunuzun ne kadar hızlı, ne kadar stabil ve güvenilir olacağı konusunda da size fikir vermeyecektir.

Ancak bir cep telefonu emülatörü ile belirli bir mobil işletim sisteminin arayüzünü inceleyebilir, kendinizi ona alıştırabilirsiniz.

MobiOne Studio (iPhone, Android)

Geliştiricilere yardımcı olmayı amaçlayan MobiOne Studio, iOS ve Android ortamını emüle edebiliyor. Ancak MobiOne Studio'yu kullanabilmek için 99.95 dolar gibi yüksek bir ücrete katlanmanız gerekiyor. Ancak yazılımın 15 günlük ücretsiz deneme seçeneği muhtemelen işletim sistemindeki tüm işlevleri denemeniz için yetecektir.

Satın almdan, bedava deneyin
Satın almdan, bedava deneyin
Satın almdan, bedava deneyin

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Satın almdan, bedava deneyin - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da yerli aşı müjdesi: 44 gönüllüye uygulandı, ciddi bir yan etki görülmedi Tartıştığı üvey babasını öldüren 15 yaşındaki çocuğun ifadesi ortaya çıktı: Canıma tak etmişti Türk Telekom'da 11'ler belli oldu! G.Saray'da yıldız futbolcu kadroya döndü İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı Ermenistan'dan yana tavır sergileyen Macron'dan tarihi Karabağ itirafı: Azerbaycan toprağıdır Ünlü sanatçı İsmail Türüt, Dağlık Karabağ'a özel şarkı besteledi Yerli koronavirüs aşısı 44 kişiye uygulandı, yan etki görülmedi Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar