Şatıroğlu'na "Yılın Futbol Oskarları" Ödülü - Son Dakika

Şatıroğlu'na "Yılın Futbol Oskarları" Ödülü

30.04.2013 09:24
Şatıroğlu'na

"Yılın Futbol Oskarları" ödülünü alacak hem de ödül alan diğer spor adamlarına ödüllerini takdim edecek.

Marka Futbol tarafından düzenlenecek "Yılın Futbol Oskarları Ödül Töreni" programına Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Akın Şatıroğlu katılarak, hem kendisine takdim edilecek "Yılın Futbol Oskarları" ödülünü alacak hem de ödül alan diğer spor adamlarına ödüllerini takdim edecek.

İstanbul'da yarın düzenlenecek olan ve ülkemizin üst düzey ve seçkin futbol adamlarından oluşan juri tarafından oluşan ''Marka Futbol Yılın Futbol Oskarları" Ödül Törenini spor yorumcusu Ümit Aktan sunacak ve 2012 – 2013 sezonunda yılın futbol adamlarına ödülleri takdim edilecek.

Bir dönem Elazığspor Kulüp Başkanlığı yapan ve Elazığspor'u önce Bank Asya ligine ardından da Süper lige çıkma yolunda tüm altyapı ve puan avantajıyla kulübü iyi bir noktada yeni yönetime devreden, ardından da geçtiğimiz yıl yapılan TFF Genel Kurulunda Yıldırım Demirören ve ekibi tarafından Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Akın Şatıroğlu, ilimizi temsilen gecede ödül alacak ve ödül alacak futbol adamlarına ödüllerini takdim edecek.

Üst düzey spor adamlarının katılımıyla gerçekleşecek gecede Ümit Yaşar ve Ayşegül Pınar programda sahne alacak. Gecede kulüpler, futbolcular, teknik adamlar, hakemler, yazarlar, gazeteciler, radyocular, muhabirler, spor yayın yönetmenleri ödül alacak.

Şatıroğlu'na Yılın Futbol Oskarları Ödülü

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şatıroğlu'na 'Yılın Futbol Oskarları' Ödülü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Bilim Kurulu'nun ilk kez İstanbul'da yapıldığını açıklayan Bakan Koca, iç karartan tabloyu tekrar hatırlattı Gümüşhane Örümcek Ormanları'nda yangın! Kaymakamdan korkutan sözler 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Koruma kararı aldıran nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti! Düğünleri pandemi nedeniyle ertelenmiş Boşanmak isteyen eşinin kapısını çilingir yardımıyla açtırıp öldüren koca, vicdan azabından teslim olmuş Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş