Satış ve Pazarlama Kursunu Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı - Son Dakika

Satış ve Pazarlama Kursunu Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı

16.11.2011 15:57
Satış ve Pazarlama Kursunu Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı, System.String[]

YESİAD tarafından yürütülen, Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı kapsamındaki Satış ve Pazarlama Elemanı Yetiştirme Projesi'ni tamamlayan kursiyerler sertifikalarını törenle aldı.

Yeşilırmak Sanayici ve İş Adamları Derneği (YESİA) tarafından yürütülen, Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından fonu sağlanan Genç İstihdamının Desteklenmesi Hibe Programı kapsamındaki Satış ve Pazarlama Elemanı Yetiştirme Projesi'ni tamamlayan kursiyerler sertifikalarını törenle aldı.

YESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Aydın, "Gençlerin iş hayatına kazandırılması ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan projemiz, proje ortaklarımız Merzifon Sanayici ve İş Adamları Derneği (MESİAD) ve Suluova Sanayici ve İş Adamları Derneği (SUSİAD) ile birlikte toplamda 100 kursiyere teorik ve pratik eğitim verdik. Başlangıç hedefimiz kursiyerlerimizin yüzde 50'sine istihdam sağlamaktı. Bu hedefe ulaştık ve hedefin fazlasını gerçekleştirdik. Kursiyerlerimizi gönderdiğimiz iş adamları stajları boyunca kursiyerlerimizden duydukları memnuniyeti ifade etti. Yapılan sosyal aktiviteler de kursiyerlerimizin gelişimine katkıda bulunduğunu görmenin mutluluğu içindeyiz." dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ömer Eker, kursiyerlerin aldıkları eğitimleri iş hayatlarında kullanmaları ve çalışmaktan, ürütmekten asla vazgeçmemeleri tavsiyesinde bulundu.

Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Cavit Bayrak, istihdamın önemli olduğu özellikle gençlerin ülke ekonomisine katkı sağlamaları gerektiğini belirtti. Her geçen gün yeni istihdam alanlarının oluştuğunu belirten Bayrak; "Daha bugün bir vatandaş ve bir işadamı büroma gelerek yeni açacakları alışveriş merkezi için 25 elemana ihtiyaç duyduklarını ve bizden yardım istediklerini söyledi. Bu haber kursiyerlerimize de müjde olsun çalışmak istiyorlarsa kurumumuza bu konuda başvurabilirler." dedi.

Konuşmaların ardından Türkiye İş Kurumu Amasya İl Müdürü Cavit Bayrak ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ömer Eker, Bankasya Amasya Şube Müdürü Cemal Uysal ve Bankasya Şube Müdür Yardımcısı Aytekin Emeksiz, kursiyerlere sertifikalarını verdi. Tören, kursiyerlerin Dernek Başkanı Bekir Aydın'a destekleri ve sağladığı imkanlar nedeniyle plaket verilmesiyle son buldu.

Satış ve Pazarlama Kursunu Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Satış ve Pazarlama Kursunu Tamamlayanlar Sertifikalarını Aldı - Son Dakika


Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu "Aşı" gündemiyle toplanan Bilim Kurulu toplantısı sona erdi Kastamonu Belediye Başkanı, artan vakalar sonrası uyardı: Rakamlarımız hiç bu kadar yüksek olmamıştı Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı İran'ın "nükleer faaliyetlerini hızlandıracak" yasa tasarısı hükümetin itirazlarına rağmen onaylandı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı