"Savaşa hayır" diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı - Son Dakika

"Savaşa hayır" diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı

08.10.2019 12:21

Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatı çalışmaları devam ederken "Sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." diyerek tweet attı. Bu paylaşımıyla tepki çeken Salkım, bölgede olan bir astsubay ile tartıştı ve engelledi.

Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatına 'savaşa hayır' diyerek desteklemediğini açıkladı. Bu paylaşımıyla tepki çeken Salkım, savaş konusunda bir astsubay ile tartıştı ve "Klavye delikanlısı" diyerek engelledi.

"SONUNA KADAR SAVAŞA HAYIR"

Son yıllarda yaptığı sivri çıkışlarla sürekli gündeme gelen Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatı kapsamında Twitter hesabından attığı tweette "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." dedi.

"HAYIR DİYORSUN DA ORAYI GİDİP GÖRDÜN MÜ?"

Salkım'ın bu paylaşımına cevap veren bir kişi, "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini yazdı.

"SEN EVİNDE UYURKEN, BEN ORADAN YENİ GELDİM"

Sivri dilli Salkım, gelen yoruma sinirlenerek "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim." yanıtını verdi. Aynı takipçi, "Evet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim." dedi.

TEPKİ GÖSTERİP ENGELLEDİ

Sosyal medya kullanıcısının yorumu üzerine iyice sinirlenen Salkım,"Hadi lan oradan klavye delikanlısı." diyerek kişiyi engelledi.

TARTIŞTIĞI KİŞİ ASTSUBAY ÇIKTI

Yaşanan bu tartışma sonrası Salkım'a cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkım'a gönderildi.

 Savaşa hayır diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı
 Savaşa hayır diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı
 Savaşa hayır diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı

Son Dakika Güncel 'Savaşa hayır' diyen Yeşim Salkım, kendisine cevap veren astsubaya sert çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (170)
  • Kenan: Bir tane zenginin politikacının şarkıcının topçunun tiyatrocunun bu asker olduğunu duydunuz mu. Ölecek olan garibanın çocuğu sizce zenginin umrunda olur mu? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • izci: Kardeşim Birşeye Saldırmadan Önce Beyninizi Kullanın Suriye Türkiyenin Derdi Değilken Suriyelileri Türklerin Başına Mussallat Ettiler ve şimdide Suriyeyi PKK İçin Türkiye karıştırdı imajı peşindeler trump dedi biz karışmıyoruz pkk lideri dedi biz abd ile yola devam ediyoruz adamlar tır dolusu yardım etmiş kendi kurdukları terör örgütünü bırakırlarmı PKK yı elinde tutup ortadoğuya ve türkiyeye istediklerini yaptırıyorlar bunu anlamayacak kapasitede boş insanlar gelmiş yorum yapıyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şanlıurfa'da tır ile otomobil çarpıştı: 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı Korkutan koronavirüs araştırması: Mutasyon geçirdi ve artık daha tehlikeli Evinin camını silerken düşen kadın hastanelik oldu Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor