Savcı Sayan CHP'den İhraç Edildi - Son Dakika

Savcı Sayan CHP'den İhraç Edildi

02.01.2012 15:03
Savcı Sayan CHP'den İhraç Edildi

CHP Ağrı eski MYK üyesi Savcı Sayan, partiden ihraç edildi.

CHP Ağrı İl Başkanı Birol Öztürk, CHP Parti üyesi ve eski MYK üyesi olan Savcı Sayan'ın partiden ihraç eidldiğini açıkladı CHP Ağrı İl Başkanı Birol Öztürk, CHP Parti üyesi ve eski MYK üyesi olan Savcı Sayan'ın partiden ihraç eidldiğini açıkladı.

Birol Öztürk yaptığı yazılı açıklamada, CHP Ağrı İl Yönetim Kurulunun aldığı kararı basın mensupları ile paylaştı. Savcı Sayın'ın parti üyeliği ile bağdaşlaşmayan eylem ve söylemlerde bulunduğunu kaydeden Öztürk, "Savcı Sayan'ın yaptığı eylem ve söylemlerinden dolayı parti tüzüğünün ilgili maddeleri gereğince İl Disiplin Kuruluna tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle sevk edilmiş ve dosyasını İl Disiplin Kuruluna gönderilmiştir. CHP Ağrı İl Yönetim Kurulunun oybirliğiyle ihracına karar vermiştir" dedi.

Ankara

Kaynak: ANKA
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek'ten, AK Parti Ağrı İl Başkanlığına 'Hayırlı olsun' ziyareti Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek'ten, AK Parti Ağrı İl Başkanlığına 'Hayırlı olsun' ziyareti Ağrı'da devrilen ambulanstaki 3 sağlık personeli yaralandı Ağrı'da devrilen ambulanstaki 3 sağlık personeli yaralandı Ağrı'da ambulans kaza yaptı: 3 yaralı Ağrı'da ambulans kaza yaptı: 3 yaralı

Son Dakika Güncel Savcı Sayan CHP'den İhraç Edildi - Son Dakika


Advertisement