Savcı Sayan Disiplin Kuruluna Sevk Edildi - Son Dakika

Savcı Sayan Disiplin Kuruluna Sevk Edildi

02.01.2012 18:08
Savcı Sayan Disiplin Kuruluna Sevk Edildi

CHP Ağrı İl Başkanı Birol Öztürk, CHP Parti üyesi ve eski MYK üyesi olan Savcı Sayan'ın partiden ihraç edilme talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

CHP Ağrı İl Başkanı Birol Öztürk, CHP Parti üyesi ve eski MYK üyesi olan Savcı Sayan'ın partiden ihraç edilme talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

Birol Öztürk yaptığı yazılı açıklamada, CHP Ağrı İl Yönetim Kurulunun almış olduğu kararı basın mensupları ile paylaştı. Savcı Sayın'ın parti üyeliği ile bağdaşlaşmayan eylem ve söylemlerde bulunduğunu kaydeden Öztürk "Savcı Sayan'ın yaptığı eylem ve söylemlerinden dolayı parti tüzüğünün ilgili maddeleri gereğince İl Disiplin Kuruluna tedbirli olarak kesin ihraç talebiyle sevk edilmiş ve dosyasını İl Disiplin Kuruluna gönderilmiştir. CHP Ağrı İl Yönetim Kurulunun oybirliğiyle ihracına olması talebinde bulunuldu. Kararı bekliyoruz" dedi. - Ankara

Sayan'dan seçim varsayımı: Millet İttifakı kazanırsa 6-7 ayda yeni seçime gideriz ancak o süreçte Suriye'ye dönmeyeceğimizin garantisi yok Sayan'dan seçim varsayımı: Millet İttifakı kazanırsa 6-7 ayda yeni seçime gideriz ancak o süreçte Suriye'ye dönmeyeceğimizin garantisi yok Van'da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlı tutuklandı Van'da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlı tutuklandı Savcı Sayan'ın Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözleri spiker Fulya Kalfa'yı 'bunalttı'! O anlar sosyal medyada gündem oldu Savcı Sayan'ın Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözleri spiker Fulya Kalfa'yı 'bunalttı'! O anlar sosyal medyada gündem oldu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Savcı Sayan Disiplin Kuruluna Sevk Edildi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement