Şavşat Kaymakamı Köklü'nün Ziyaretleri - Son Dakika

Şavşat Kaymakamı Köklü'nün Ziyaretleri

05.01.2012 13:20
Şavşat Kaymakamı Köklü'nün Ziyaretleri, System.String[]

Şavşat Kaymakamı Abdullah Köklü, Ziraat Bankası Şavşat Şubesini ziyaret etti.

Şavşat Kaymakamı Abdullah Köklü, Ziraat Bankası Şavşat Şubesini ziyaret etti.

Köklü, ilçedeki kurumları ziyaretleri kapsamında İlçe Özel İdare Müdürü İbrahim Altun ve İlçe Özel İdare mutemedi Teoman Bilir ile birlikte Ziraat Bankası Şubesini ziyaret etti.

Banka çalışanlarıyla tanışarak bir süre sohbet eden Köklü, daha sonra Şube Müdürü Habib Baltacı ile görüştü.

Ziyaretin sonunda Kaymakam Köklü, yaklaşmakta olan Ziraat Bankasının 150. kuruluş yıldönümünün, geçmişte olduğu gibi gelecekte de şeref ve onurla halkına hizmet eden Ziraat Bankası çalışanlarına kutlu olmasını diledi.

- ARTVİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şavşat Kaymakamı Köklü'nün Ziyaretleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı