Savulun Battal Gazi geliyor Filmi - Son Dakika

Savulun Battal Gazi geliyor Filmi

11.07.2011 02:54
Savulun Battal Gazi geliyor Filmi, System.String[]

Savulun Battal Gazi geliyor filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Savulun Battal Gazi geliyor filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bizanslılara karşı savaşan Battal Gazi' nin kahramanlık öykülerinden bir diğeri olan bu filmde, İslamiyeti yok etmek için Kara Şövalye ve arkadaşlarının yakıp yıktığı köydeki kızkardeşinin ve babasının intikamını almak için savaşan Seyyit Battal' ın hikayesi anlatılıyor.

Yönetmen: Natuk Baytan

Senaryo: Duygu Sağıroğlu

Oyuncular: Reha Yurdakul, Kazım Kartal, Süheyl Eğriboz, Kayhan Yıldızoğlu, Cüneyt Arkın

Filmin Türü: Macera, Tarih,

Orijinal Adı: Savulun Battal Gazi geliyor

Yapımcı Firma: Uğur Film

Yapım Yılı: 1973

Yapım Ülkesi: Türkiye

Filmin Süresi: 99 dk.

Vizyon Tarihi: 01.11.1973

Savulun Battal Gazi geliyor Filmi

Son Dakika Güncel Savulun Battal Gazi geliyor Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan devi Inter, kulübün ismini ve logosunu değiştirecek 'Fuat Avni' hesabının yöneticilerinden Mustafa Koçyiğit'e müebbet hapis Tamircinin elindeki tablet bomba gibi patladı, şoke eden anlar kameraya yansıdı Kazada otomobilden fırlayan sürücüyü ölüme terk edip kaçtı ABD'de bir kişi korona korkusundan 3 ay havalimanında yaşadı Son Dakika! Kartepe'de 13 Ocak'ta kaybolan doktorun cansız bedenine ulaşıldı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi
17:21