Ezgi Mola'ya temizlik taktiği verdiği takipçisinden güldüren cevap: Sayende dayak yemekten kurtulacağım - Son Dakika

Ezgi Mola'ya temizlik taktiği verdiği takipçisinden güldüren cevap: Sayende dayak yemekten kurtulacağım

11.11.2020 01:04

Rol aldığı dizide temizlik takıntısı kadını canlandıran Ezgi Mola ile bir erkek takipçisinin arasındaki diyalog herkesi güldürdü. Mola'ya mürekkep lekesinin nasıl temizleneceğini soran sosyal medya kullanıcısı, aldığı cevap sonrası "Sayende dayak yemekten kurtulacağım" dedi.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde temizlik takıntısı Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, Twitter'dan takipçilerinin temizlik sorularına cevap veriyor.

"SAYENDE DAYAK YEMEKTEN KURTULACAĞIM"

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan oyuncu, bir takipçisinin, "Ezgi Hanım mürekkep lekesini nasıl çıkartabilirim?" sorusuna, "Karbonat, soda, sirke ve bulaşık deterjanı karıştırın. Azıcık da su sürün bakalım. Her lekeye birebirdir. Ben çok yaptım" cevabını verdi. Mola'ya teşekkür eden takipçisi, "Sayende dayak yemekten kurtulacağım" karşılığını verdi.

Ezgi Mola'ya temizlik taktiği verdiği takipçisinden güldüren cevap: Sayende dayak yemekten kurtulacağım
Ezgi Mola'ya temizlik taktiği verdiği takipçisinden güldüren cevap: Sayende dayak yemekten kurtulacağım

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Ezgi Mola'ya temizlik taktiği verdiği takipçisinden güldüren cevap: Sayende dayak yemekten kurtulacağım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Vurdumduymaz sürücüler yüzünden kanlar içinde ambulansa yürümek zorunda kaldı Birlikte olma bahanesiyle kandırdığı erkekleri dolandıran kadının suç dosyası kabarık çıktı Eşiyle birlikte koronavirüs aşısı yaptıran Melih Gökçek sosyal medyada topa tutuldu Survivor 2021'in 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Çağrı öfkeden sinir krizi geçiriyor Sokak ortasındaki tartışma cinayetle sonuçlandı! Tabancayla vurup, kaçtı Polisten kaçarken kaza yaptı, araçta sıkışan kız arkadaşını arkasına bile bakmadan bırakıp kaçtı MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı