Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım - Son Dakika

Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım

08.09.2012 16:41
Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım, System.String[]

-sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kendisini ve futbolcuları eleştiren basın mensuplarına tepki göstererek, "Ben de bir eleştirirsem adamın aklını alırım."

-sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kendisini ve futbolcuları eleştiren basın mensuplarına tepki göstererek, "Ben de bir eleştirirsem adamın aklını alırım. Anladın mı? O anlamda da eleştiri yapan arkadaşın da aklını alırım. Çünkü onun aklını alma hakkına da sahibim" dedi.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen bir hafta arayı Elazığ'daki kenti tesislerinde idman yaparak geçiren Elazığsporlu futbolcular, önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacakları zorlu Beşiktaş maçına günde çift idman yaparak hazırlanıyor.

Elazığ Hedefspor kadın futbol takımının sporcuları, SB Elazığsporlu futbolcuların idman yaptığı sahaya gelerek, erkek futbolculara baklava ikramında bulundu. Keyifli geçen karşılıklı sohbetle birlikte ikram edilen baklavaları yiyen bordo beyazlı futbolcular, aşırı sıcak nedeniyle idman sonrası birbirlerine hortumla su dökerek serinlemeye çalıştı.

Sedat'ın kart cezası, Mücahit'in de sakatlığı nedeniyle yer almadığı idmanda, SB Elazığsporlu futbolcuların idman sırasında oldukça neşeli ve hırslı oldukları gözlendi.

UYGUN: BİZİ ÇOK ZOR BİR MAÇ BEKLİYOR

İdman sonrası Sanica Boru Elazığspor Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen teknik direktör Bülent Uygun, önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacakları Beşiktaş maçı hazırlıklarını değerlendirdi. İstanbul'dan puan ve puanlarla dönmenin hesapları içerisinde olduklarını belirten Uygun, "Çok zor bir maç bizi bekliyor. Malum İstanbul'da Beşiktaş gibi, Türkiye'de defalarca şampiyon olmuş bir takıma karşı mücadele ediyoruz. Bu milli maç arası bizim için çok iyi oldu. Eksiklerimizi tamamlamak, idman eksiği olan futbolcuların belli ölçüde idman açıklarını kapatmak adına, hem de takım olma kurgusunu tam anlamıyla sahaya yansıtabilmek ve kendi tesislerimizde çalışmak adına güzel oldu. Her maç daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Bazen futbolda talihsizlikler oluyor. Erzurum'da çok çalıştık, orada oynayacağız diye İzmir'e indik. Çok fazla oksijenli ortamda futbolcular gerçek performanslarını maalesef sergileyemedi. Yaşadığımız o hava değişimi bizi çok fazlasıyla hırpaladı ve gerçek performansımızı orada sergileyememiştik. Bu sürecin içerisinde şimdi Beşiktaş maçı çok zor geçecek, ama iyi bir takım olduğumuzu, iyi mücadele eden bir takım olduğumuzu, kendi yeteneklerimizi gösterdiğimiz bir maçı oynayıp, inşallah puanlarla oradan dönmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var" dedi.

ADAMIN AKLINI ALIRIM

Kendisi ve futbolcuların haksız yere eleştirilmesine büyük tepki gösteren tecrübeli teknik adam, eleştirilerin dozunda yapılması gerektiğini savundu. Eleştiri dozunun ayarlanmaması durumunda kendisinin de eleştiriye başlayacağına dikkat çeken Ugun, şöyle konuştu:

"Gelmeden ve daha başlamadan, hala böyle köstek üstüne köstek, 'yok bir tanesi bilmem ne futbolcusuyla iyiymiş de onu hep anlatacağım' diye öbür futbolcuyu kötülemek; öbür taraftan şunu sevdim falan değil, burası Elazığspor. Her şey ortaktır. Elazığspor'u desteklemek mecburiyeti vardır. Herkes destekler. Sonunda eleştireceksek beni eleştirebilirsiniz, bir mahsuru yok ama eleştiri dozunu da bilerek, yerinde, üslubunda, tarzında. Sonra ben de bir eleştirirsem adamın aklını alırım. Anladın mı? O anlamda da eleştiri yapan arkadaşın da aklını alırım. Çünkü onun aklını alma hakkına da sahibim. Nasıl milletin gözü önünde eleştiri dozunu ayarlamayarak hakaret ediyorsa, ben de ona gereken eleştiriyi yaparım. O yüzden bu süreci iyi tamamlamamız lazım, iyi bilmemiz lazım. Sonraki süreçte de zaten başarı gelir, rahat olun. Akhisar maçına çıktığımızda bu takımın mükemmel olduğunu göreceksiniz." - Elazığ

Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım
Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım
Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım
Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım
Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Sb Elazığspor Teknik Direktörü Uygun'dan Eleştilere Sert Tepki: Adamın Aklını Alırım - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Fatih Terim'den kırmızı kart yorumu: Bundan sonra daha çok 11'e 10 çalışmalıyız Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot