Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti - Son Dakika

Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti

07.09.2012 15:30
Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti, System.String[]

Samsun Basketbol Kulübü bayan basketbol takımının yeni transferleri olan Anna Vajda ve Anda Jelavic, Medical Park Samsun Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Samsun Basketbol Kulübü bayan basketbol takımının yeni transferleri olan Anna Vajda ve Anda Jelavic, Medical Park Samsun Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Bayanlar Basketbol sezonunu açılmasına az bir zaman kala yeni transferler yaparak kadrosunu güçlendiren Samsun Basketbol Kulübü Bayan Basketbol Takımını kadrosuna Anna Vajda ve Anda Jelavic kattı. Anna Vajda bir dönemde Türkiye'ye gelerek Fenerbahçe Bayan Basketbol takımında da forma giymişti. Geçen sezon Kayseri Kaski' (Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi) de forma giyen Anda Jelavic ise daha önce Hırvat Bayan Basketbol Milli takımının da forma giydi. Basketbol takımı yardımcı antrenörü Murat Kumbasar, "Anna Vajda ve Anda Jelavic'i renklerimize bağlayarak gücümüze güç kattık. Anna Vajda sayı yükü çok fazla olan bir oyuncu, Anda Jelavic'i ise oyun kurucu olarak aldık, sayı yükümüze de katkı sağlayabilecek bir oyuncu. İyi bir sezon geçirip, Samsun'u iyi bir şekilde temsil etmek istiyoruz." dedi. Yapılan kontroller sırasında Murat Kumbasar, "Samsun Basketbol Kulübü Bayan Basketbol takımına sağlık sponsoru olan Medical Park Samsun Hastanesi yöneticilerine, doktorlarına ve personellerine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz." dedi. Sağlık kontrolü sonrasında sporculara Medical Park Samsun Hastanesinde kahvaltı verildi. Kahvaltıya sporcular Anna Vajda ve Anda Jelavic, Yardımcı antrenör Murat Kumbasar ve Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Egin katıldı.

Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti
Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Sbk'nın Yeni Transferleri Sağlık Kontrolünden Geçti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı Enkaz altından kurtarılan Buse Hasyılmaz'ın nişanlısı açıkladı: Buse'nin durumu iyi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu