Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi - Son Dakika

Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi

03.11.2020 14:37

Schalke 04 forması giyen milli yıldız Ozan Kabak'a Milan'ın ilgisi resmileşti. Alman ekibinin sportif direktörü Jochen Schneider, milli futbolcuyu Milan'ın yaz transfer döneminde istediğini ancak teklifi kabul etmediklerini belirtti.

Almanya Bundesliga ekiplerinden Schalke 04, Serie A devi Milan'ın Ozan Kabak ile ilgilendiğini resmen doğruladı.

"GÖNDERMEK SÖZ KONUSU OLAMAZDI"

Schalke 04 Sportif Direktörü Jochen Schneider, WAZ gazetesine verdiği demeçte, "Milan, yaz transfer döneminin sonlarına doğru Ozan için teklifte bulundu ancak onu göndermek bizim için söz konusu bile olamazdı" ifadelerini kullandı.

Milan, Liverpool'un da transfer listesinde yer alan 20 yaşındaki oyuncu için ara transfer döneminde Schalke 04'ün kapısını yeniden çalacak.

Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi

Son Dakika Spor Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Avrupa Birliği, korona aşısı üreticilerine dava açmaya hazırlanıyor ABD'de koronavirüs aşısı yaptıran bir kişi, saatler sonra hayatını kaybetti Hastaneye giderken direksiyon başında rahatsızlanan sürücü, yaşamını yitirdi Kırmızı Oda dizisinin Kumru'su Aslıhan Gürbüz, çiftçi oldu Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti Wanda bu kez zafer kazandı! Cinsel ilişki kaseti nedeniyle tazminat ödeyecekler