Schumacher'in Hayatı Belgesel Oluyor - Son Dakika

Schumacher'in Hayatı Belgesel Oluyor

12.05.2019 13:31
Schumacher'in Hayatı Belgesel Oluyor, System.String[]

FERRARI'nin efsane pilotu olarak da adlandırılan Michael Schumacher 5.5 yıl önce Fransa Alpleri'nde ağır bir kayak kazası geçirdi.

FERRARI'nin efsane pilotu olarak da adlandırılan Michael Schumacher 5.5 yıl önce Fransa Alpleri'nde ağır bir kayak kazası geçirdi. Bitkisel hayata girdi. Halen özel tedavi gören Schumacher'in şimdiki durumunu ailesinden başka kimse bilmiyor. Şimdi ailesi onun hayatını anlatan bir begesel hazırlıyor. 'Schumacher' adını taşıyan belgeselde şimdiye kadar bilinmeyen özel arşiv görüntüler de sahneye gelecek. Belgesel, Schumacher'in kariyeri yanında özel yaşamından da kesitler sunacak.

KARISI, KIZI VE OĞLUNDAN ÖZEL ANILAR

2000-2004 yıllarında Ferrari ile 5 kez üst üste dünya şampiyonu olan Schumacher'i anlatacak belgesel 5 Aralık'ta Almanya ve İsviçre'deki sinemalarda vizyona girecek. Belgeselde karısı Corinna ilk kez Schumacher'le birlikte yaşamları üzerine çok özel anıları anlatıyor. Oğlu Mick ve kızı Gina da babaları hakkında konuşuyor.

Schumacher'in Hayatı Belgesel Oluyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Schumacher'in Hayatı Belgesel Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek Son Dakika! Büyükçekmece'de düşen eğitim uçağını kullanan pilotaj öğrencisi hayatını kaybetti Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu