Sdt'den Nisan Ayında 5 Oyun - Son Dakika

Sdt'den Nisan Ayında 5 Oyun

03.04.2017 10:36
Sdt'den Nisan Ayında 5 Oyun, System.String[]

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), nisan ayı içinde hem Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi'nde hem de Anadolu'nun değişik yerlerinde kapalı gişe oynadığı 5 oyunla perde açacak.

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT), nisan ayı içinde hem Sivas Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi'nde hem de Anadolu'nun değişik yerlerinde kapalı gişe oynadığı 5 oyunla perde açacak.

SDT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, nisan ayına, dekoru, müziği, yüksek temposu ve oyunculuk performanslarıyla seyredenlerin beğenisini toplayan "39 Basamak" adlı oyunla, merhaba diyecek SDT, 13-15 Nisan'da Türk geleneksel tiyatrosunun vazgeçilmez oyunlarından olan "Fehim Paşa Konağı" adlı oyuna perde açacak.

20-22 Nisan tarihleri arasında "Ruhlar Gelirse" isimli oyunu ile Sivaslı sanatseverleri buluşturacak olan SDT, 27-39 Nisan tarihleri arasında "Fehim Paşa Konağı" adlı oyunu yeniden sahneleyecek.

SDT, 26 Nisan'da "Bremen Mızıkacıları" adlı oyunu iki seans olarak çocuklar için sahneleyecek.

Ayrıca SDT, "39 basamak" adlı oyunu Kayseri ve Konya"da, "Lysistrata" isimli oyunu ise Samsun, Çorum ve Ankara'da tiyatroseverlerle buluşturacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Sdt'den Nisan Ayında 5 Oyun - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız