Sdt, Shakespeare ile Perdelerini Açıyor - Son Dakika

Sdt, Shakespeare ile Perdelerini Açıyor

05.02.2019 12:45
Sdt, Shakespeare ile Perdelerini Açıyor, System.String[]

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT) bu hafta William Shakespeare'in, 'Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası' isimli romantik komedi oyunla perdelerini açacak.

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT) bu hafta William Shakespeare'in, 'Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası' isimli romantik komedi oyunla perdelerini açacak.

Farklı sahnelerde farklı oyunlara perde açarak sanatseverleri tiyatroya doyuran SDT, yepyeni bir oyunla seyircisinin karşısına çıkacak. SDT'nin ilk kez, devlettTiyatroları tarafından 15-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenen 'Klasikler Haftası'nda sahne ışıklarıyla buluşturduğu, William Shakespeare'in, 'Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası' adlı romantik komedi oyunla, bu hafta Sivaslı sanatseverleri selamlayacak.

Shakespeare'in önemli klasiklerinden olan, Türkçe'ye, Nurettin Sevin'in çevirdiği 'Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası' isimli oyunu SDT Müdürü ve Bölge Sanat Yönetmeni Volkan Ateş Gündüz yönetiyor.

Shakespeare'in, 'Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası' adlı oyunu, bu hafta 7-8 Şubat saat 19.30'da 9 Şubat Cumartesi günü ise saat 14.00 ve 19.30'da sanatseverleri selamlayacak. - SİVAS

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sdt, Shakespeare ile Perdelerini Açıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı