Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı - Son Dakika

Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı

02.01.2012 15:53
Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı, System.String[]

Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı 6 projeden 2'si onaylandı.

Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı 6 projeden 2'si onaylandı.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından fonlanan Gençlik Programı Kasım 2011 başvuru dönemi için SDÜ'den önerilen 6 projeden 2 tanesi kabul edildi.

SDÜ, Gençlik Projeleri ile bilginin topluma anlaşılır bir biçimde aktarılmasını ve toplumda gençlerin aktif katılımını teşvik etmenin yanı sıra yeterliliklerin kazanılmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Öğrencilerde proje kültürünü yerleştirmeye çalıştıklarını belirten SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, "Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Özellikle öğrenci kulüplerini gelecek dönemlerde bu alanda daha etkin olmaları için teşvik edeceğiz." dedi.

Kasım 2011 dönemi proje öneren ve projesi desteklenen grupların isimleri ise şöyle: SDÜ Eğitim Bilimleri Kulübü'nden Grup İmaj adıyla 'Parmaklarımızdaki Tehlike' projesi ve SDÜ Gıda Kulübü'nden Genç Gıdacılar adıyla 'Küçük Hayatlar Büyük Adımlar' isimli projeler kabul edilirken Sihirbazlar (Wizards) 'Şapkadan Yönetici Çıkarma' projesi ise yedek listeye alındı.

Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı