Son Dakika Haberleri: Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı

Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı

7 yıl önce

Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı 6 projeden 2'si onaylandı.

Sdü'lü Öğrencilerden Proje Başarısı, System.String[]
Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinin hazırladığı 6 projeden 2'si onaylandı.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından fonlanan Gençlik Programı Kasım 2011 başvuru dönemi için SDÜ'den önerilen 6 projeden 2 tanesi kabul edildi.

SDÜ, Gençlik Projeleri ile bilginin topluma anlaşılır bir biçimde aktarılmasını ve toplumda gençlerin aktif katılımını teşvik etmenin yanı sıra yeterliliklerin kazanılmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

Öğrencilerde proje kültürünü yerleştirmeye çalıştıklarını belirten SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, "Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Özellikle öğrenci kulüplerini gelecek dönemlerde bu alanda daha etkin olmaları için teşvik edeceğiz." dedi.

Kasım 2011 dönemi proje öneren ve projesi desteklenen grupların isimleri ise şöyle: SDÜ Eğitim Bilimleri Kulübü'nden Grup İmaj adıyla 'Parmaklarımızdaki Tehlike' projesi ve SDÜ Gıda Kulübü'nden Genç Gıdacılar adıyla 'Küçük Hayatlar Büyük Adımlar' isimli projeler kabul edilirken Sihirbazlar (Wizards) 'Şapkadan Yönetici Çıkarma' projesi ise yedek listeye alındı.IMF'den Piyasaları Korkutan Uyarı: Merkez Bankaları Böyle Bir Durumla Başa Çıkacak Donanıma Sahip Değil Katil Zanlısını, Arka Sokakta Kahkaha Atan Hayat Kadınlarının İfadesi Ele Verdi

Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı