Şebnem Ferah & Hayko Cepkin Düeti Damga Vurdu - Son Dakika

Şebnem Ferah & Hayko Cepkin Düeti Damga Vurdu

17.09.2018 09:46
Şebnem Ferah & Hayko Cepkin Düeti Damga Vurdu, System.String[]

4 gün boyunca 3 büyük sahnede yerli ve yabancı müzik sahnesinin farklı türlerdeki yıldız isimlerine ev sahipliği yapan MilyonFest İstanbul katılımcılara unutulmaz bir festival deneyimi yaşattı.

Supernova, Çamur, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Kalben, In Hoodies, Ezgi Aktan, Umut Kuzey ve Another Sky ile coşkuyla devam eden festivale Hayko Cepkin'in sahnesi sırasında aniden bastıran yağış nedeniyle kısa bir ara verildi. Kısa bir süre sonra tüm coşkusuyla devam eden festivalde Gaye Su Akyol ve Cem Adrian sahne aldı.

Finale gelindiğinde ise Türk rock müziğinin kraliçesi Şebnem Ferah'ın sahnesine Hayko Cepkin konuk oldu. Birlikte "Sil Baştan" şarkısında düet yapan iki yıldız ismin performansı büyük alkış aldı.

MilyonFest İstanbul; Milyon Yapım organizasyonuyla, Umut Kuzey önderliğinde %100 müzik ve eğlence sloganı ile Kral Pop Tv ve Milyon Tv medya sponsorlukları, Redbull'un katkılarıyla ile gerçekleşti.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şebnem Ferah & Hayko Cepkin Düeti Damga Vurdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Atama kararları Resmi Gazete'de Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi