Son Dakika Haberleri: "MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan Özür Diledi

"MHP Barajı Geçsin Anırırım" Diyen Yaşar Okuyan Özür Diledi

26 gün önce

Seçimin kaderini belirleyen MHP için "Barajı geçmesi durumunda anırırım" diyen Yaşar Okuyan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bahçeli ve MHP'den özür diliyorum" dedi.

24 Haziran seçimleri öncesi katıldığı bir televizyon programında MHP'nin barajı aşamayacağını iddia eden Yaşar Okuyan, hızını alamayarak geçmesi durumunda anıracağını söylemişti.

"HADİ ANIRTSIN LAN BENİ"

Okuyan, konuk olduğu canlı yayında MHP'nin kendi başına oy oranının 3,8 ile 6,5 arasında olduğunu söyleyerek, " Devlet Bahçeli'ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydanına gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni." demişti.

OKUYAN'IN NE DİYECEĞİ MERAK KONUSU

Ancak 24 Haziran seçimlerinde MHP barajı rahat bir şekilde geçmeyi başardı. Okuyan'ın bu duruma tepkisi merak ediliyor.

VE OKUYAN ÖZÜR DİLEDİ

Okuyan, seçim sonuçlarının netleşmesi ardından sosyal medyadan açıklama yaptı. Bahçeli ve MHP'den özür dileyen Okuyan, "Evet, MHP yüzde 10 barajını geçemeyecek iddiasında bulunmuş idim. Bahçeli ve MHP'den özür diliyorum" dedi.
Otel ve Restoranlara Fuhuş Baskını: 15 Kadın Gözaltına Alındı Melih Gökçek, Atatürk'e Hakaret Eden Safiye İnci Diye Başka Birini Hedef Gösterince Olay Oldu

Adıyaman'da Dehşet! Cinnet Getirip Ailesinden 5 Kişiyi Öldürdü