Son Dakika Haberleri: Seçkin Özdemir Sevgilisi Demet Özdemir'e 300 Adet Gül Yolladı

Seçkin Özdemir Sevgilisi Demet Özdemir'e 300 Adet Gül Yolladı

4 ay önce

Flash TV'de yayınlanan dans videolarının tekrar gündeme gelmesiyle morali bozulan oyuncu Demet Özdemir'e, sevgilisi Seçkin Özdemir, 300 adet gül göndererek jest yaptı.

Geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan oyuncu Seçkin Özdemir Flash Tv'de yayınlanan dans videolarının yeniden gündeme gelmesi üzerine morali bozulan sevgilisi Demet Özdemir'e 300 adet gül gönderdi.

300 ADET GÜL YOLLADI

Posta'nın haberine göre, rol aldığı Erkenci Kuş dizisinin setine sevgilisinden gelen 300 gül ile çok mutlu olan Demet Özdemir, sevgilisi Seçkin Özdemir'e romantik bir teşekkür mesajı gönderdi.

"EVLİLİK İÇİN ÇOK ERKEN"

Geçtiğimiz ay bir konser çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan çift, "Sosyal medyada dönen bir espri var. Evlendikten sonra Demet Hanım'ın soyadı aynı kalacak. Acaba evlilik yakın mı?" şeklindeki sorusuna ikili, "Evet ya, çok gülüyoruz. Ama evlilik için daha çok erken. Şu an böyle mutluyuz" yanıtını verdi.

Yıllar Önce Dans Görüntüsü Çıkan Demet Özdemir'e Sevgilisi Seçkin Özdemir'den Destek Geldi

Oyuncu Demet Özdemir'in Yıllar Önce Klipte Oynadığı Görüntüler Ortaya Çıktı

Ünlü Oyuncu Demet Özdemir Sevgilisiyle İlk Tatil Pozunu Paylaştı


YORUMLAR


AK Parti'nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel Oldu Erdoğan'ın Yakından Takip Ettiği Rize-Artvin Havalimanı Projesinde Çalışmalar Devam Ediyor

4 Milyondan Fazla Kişiyi İlgilendiren Yemek Kartı Düzenlemesi Yarın Başlıyor