Son Dakika Haberleri: Securitas Türkiye Yılın Tedarikçileri'ni Seçti

Securitas Türkiye Yılın Tedarikçileri'ni Seçti

9 ay önce

Securitas Türkiye bu sene dokuzuncusunu düzenlediği "Securitas Tedarikçiler Günü'nü 9 Mayıs 2018 tarihinde, İstanbul Divan Otel'de gerçekleştirdi.

Securitas Türkiye Yılın Tedarikçileri'ni Seçti, System.String[]

Organizasyon geleneksel hale gelen Yılın Tedarikçileri Ödül Töreni ile son buldu.

Securitas yöneticilerinin ve çözüm ortaklarının temsilcilerinin katıldığı etkinlik Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer'in açılış konuşması ile başladı ardından TEDAR( Tedarik Zinciri Yönetimi Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı ve Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Tuğrul Günal da "Tedarik Zinciri Yönetimi Stratejisi & Geleceği" konulu sunumu ile yer aldı. Günal'ın sunumundan sonra söz olan Securitas Türkiye İdari İşler, Satınalma ve Lojistik Koordinatörü Uluç Kayhan ise şirketin satın alma ve lojistik süreçlerini anlattı.

Securitas Tedarikçi Günü'nün ikinci bölümünde de sürdürülebilir hizmet başarısı kapsamında belirlenen konulara gerek hizmetin sürekliliği, gerek çalışan aidiyetinin arttırılmasına katkıda bulunan çalışmaların paylaşıldığı sunumlar yapıldı. Güvenlik sektöründe bir ilk olan, Securitas'ın 13 bin çalışan için hayata geçirdiği "Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı" ve yangına ilk müdehalenin önemine dikkat çeken Securitas İtfaiye Hizmetleri'nin sunumu sürdürülebilir hizmette dikkat çeken konular oldu. Öte yandan endüstri 4.0'ın hayatımızdaki yerine Güvenlik 4.0'la karşılık veren Securitas, bu süreçte hayatlarına giren teknolojiyi nasıl kullandıklarını ve sürece nasıl entegre olduklarını tedarikçileri ile paylaştı.

Securitas Engelsiz Projesi kapsamında tüm katılımcılara günün anısı olarak Securitas Ormanı'ndan birer ağaç hediye edildi.

"Tedarikçi Günü 2018" toplantısı sonunda, Securitas Türkiye tarafından her yıl geleneksel olarak verilen "Yılın Tedarikçileri" ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ödül almaya hak kazananlar Uçar Model Kalıp ve Tasarım , Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ve BP Petrolleri'nin oldu. Ödüllerini sahiplerine veren Securitas Türkiye Ülke Başkan Yardımcısı Kurtuluş Dönmezer, toplantı sonunda yaptığı konuşmada "Çözüm ortaklarımıza Securitas Türkiye'ye değer kattıkları için teşekkür ediyoruz" dedi.

Telekomünikasyondan finansa, havacılıktan madenciliğe, enerji sektöründen endüstriyel tesislere kadar 21 segmente özel güvenlik çözümleri sunuyor. Toplam 9 bölge ofisi, 10 şube ofisi, 13 bin çalışanıyla 2143 hizmet noktasında 556 farklı proje yürütmektedir.
Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Sedat Peker, Ne İş Yaptığını ve Aylık Gelirini Açıkladı

Son Dakika! RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya İstifa Etti