Son Dakika Haberleri: Kars'ta Kaybolan Küçük Sedanur 3 Gündür Her Taşın Altında Aranıyor

Kars'ta Kaybolan Küçük Sedanur 3 Gündür Her Taşın Altında Aranıyor

8 ay önce

Kars'ın Kağızman ilçesinde yabani meyve toplamaya çıkan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'den 3 gündür haber alınamıyor. Arama çalışmalarının devam ettiği bölgede ekipler her taşın altına bakıyor.

Kağızman'da Pazar günü meyva toplamak için evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 9 yaşındaki Sedanur Güzel, kaybolmasının 3'üncü gününde de aranıyor.

YABANİ MEYVE TOPLAMAYA ÇIKMIŞTI

Kağızman'a bağlı Paslı köyünde Pazar günü öğlen saatlerinde yabani meyve toplamaya çıkan Sedanur Güzel'i bulmak için sabah erken saatlerde yeniden arama çalışmaları başlatıldı.

HER TAŞIN ALTINA BAKILIYOR

Kars İl Jandarma Komutanlığı, AFAD ve UMKE ekipleri, 2 komando timi ile vatandaşların katıldığı, iz takip köpeği 'Atak'ın kullanıldığı arama çalışmalarından şuana kadar bir sonuç alınamadı. Köydeki evler, tek tek inceleyen jandarma, havadan da araziyi tarayan ekiplere drone ile destek veriyor.

BABA VE ANNENİN İFADESİ ALINDI

Yaklaşık 200 kişilik ekiple yürütülen arama çalışmaları devam ederken, jandarma tekrar Baba Abdullah Güzel ile anne Handan Güzel'in ifade almak üzere jandarma karakoluna götürdü.

CİVAR KÖYLER DE SEFERBER OLDU

Yaklaşık 3 gündür kaybolan Sedanur Güzel için civar köylerde seferber oldu. Civarda bulunan köylerdeki vatandaşlar da her tarafta Sedanur Güzel'i arıyor. Gece geç saatlere kadar devam eden ve sabah erken saatlerde tekrar başlatılan arama çalışmalarında jandarma her türlü ayrıntıyı değerlendiriyor.

HERKES GELECEK GÜZEL HABERİ BEKLİYOR

Öte yandan 3 gündür kayıp olan ve bütün aramalara rağmen bir türlü bulunamayan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in köyünde sessizlik hakim, herkes Sedanur'dan gelecek güzel bir haberi bekliyor.

"KIZIM, LEYLA VE EYLÜL GİBİ OLMASIN"

Arama çalışmalarını gözü yaşı izleyen anne Handan Güzel, "Dün saat 14.00'te kayboldu. Amca çocuklarıyla erik toplamaya gitmişlerdi. Amca çocuklarına; 'Siz gidin ben biraz daha toplayacağım' demiş ve aşağıya inmiş. Bir daha geri dönmedi. Dünden beri kızımdan haberim yok. Kızımın yerini bilen varsa çıkartsın getirsin, şikayetçi de olmayacağım. Yeter ki sağ salim getirsinler. Bütün Türkiye´ye yalvarıyorum. Ne olursunuz Leyla gibi, Eylül gibi olmasın" dedi.

Kars'ta Kaybolan 9 Yaşındaki Kız Çocuğunun Annesi Konuştu: Ne Olursunuz Çocuğumu Bulun Getirin

Kars'ta Kayıp Kız Çocuğunun Bulunması İçin Tüm Ekipler Seferber Oldu

Haber Yayın Tarihi : 18.09.2018 10:41 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!