Sedat Peker like atarak ses verdi: Hiç mi merak etmiyorsunuz? - Son Dakika

Sedat Peker like atarak ses verdi: Hiç mi merak etmiyorsunuz?

28.01.2022 08:39

Seda Peker'in Twitter'da beğendiği mesajda "Bütün muhalefeti toplasanız, sayfa sayfa yolsuzluk açıklasalar 1 tane Sedat Peker videosu kadar etkisi olmaz" mesajı yer aldı

Hakkında organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla yakalama kararı bulunan Sedat Peker, sosyal medyada kendisi hakkında yazılan "Hiç mi merak etmiyorsunuz" şeklindeki paylaşımı beğendi.

Sedat Peker like atarak ses verdi: Hiç mi merak etmiyorsunuz?

Bir süredir sosyal medyada herhangi bir mesaj paylaşmayan Peker, bir sosyal medya kullanıcısının mesajını beğendi.

Peker'in beğendiği mesajda şu ifadeler yer aldı:

"Bütün muhalefeti toplasanız, sayfa sayfa yolsuzluk açıklasalar 1 tane Sedat Peker videosu kadar etkisi olmaz, adamı kaybettiler ya resmen, video yayınlarken iyiydi, hiç mi merak etmiyorsunuz ne oldu Peker'e?"

Bu, 24 Ocak'tan beri Peker'in sosyal medya hesabındaki ilk aktivite oldu.

NE OLMUŞTU?

2021'in ocak ayında Türkiye'yi terk eden Sedat Peker, bundan birkaç ay sonra YouTube'da videolar yayımlamaya başladı. Peker, ülkenin gündemine oturan bu videolarda Türkiye'deki üst düzey bürokratların karıştığı yolsuzluklar, cinayetler ve buna benzer iddialara yer verdi. Hakkında birçok kez yakalama kararı çıkan Peker, en son olarak temmuz ayında bir video yayımladı. Peker'in en son olarak Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunduğuna dair haberler yayımlandı.

YORUMLAR
500
Hakaret davasında yeni gelişme! Bakan Soylu, Ekrem İmamoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu Hakaret davasında yeni gelişme! Bakan Soylu, Ekrem İmamoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu Soylu: 'Arama kurtarma çalışmaları akredite edilen sivil toplum kuruluşlarına emanet edilmiş durumda' Soylu: 'Arama kurtarma çalışmaları akredite edilen sivil toplum kuruluşlarına emanet edilmiş durumda' İçişleri Bakanı Soylu 'Atık sularda bile uyuşturucu arıyoruz' İçişleri Bakanı Soylu 'Atık sularda bile uyuşturucu arıyoruz'

Son Dakika Güncel Sedat Peker like atarak ses verdi: Hiç mi merak etmiyorsunuz? - Son Dakika


Advertisement