Sedat Şahin Gözaltında - Son Dakika

Sedat Şahin Gözaltında

10.02.2012 14:49
Sedat Şahin Gözaltında

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanırken bir yıl önce tahliye edilen Sedat Şahin, asayiş uygulaması sırasında otomobilinde 1'i ruhsatsız 2 adet silah bulunması nedeniyle gözaltına alındı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla yargılanırken bir yıl önce tahliye edilen Sedat Şahin, asayiş uygulaması sırasında otomobilinde 1'i ruhsatsız 2 adet silah bulunması nedeniyle gözaltına alındı.

Beyoğlu'nda Önleyici Hizmetler Büro Amirliği polisleri dün akşam 21.00 sıralarında asayiş uygulaması yaptı. Tarlabaşı Bulvarı üzerinde yapılan uygulamada siyah bir mercedes durduran polis ekipleri, otomobilde bulunan 4 kişiye kimlik kontrolü yaptı. Yapılan kimlik kontrolünde kimliklerden birinin birçok suçtan sabıkası bulunan Sedat Şahin, diğerlerinin Tuna G., E.C. ve E.T. üzerine olduğu tespit edildi.

Otomobilde yapılan aramada sağ ön koltuk altında bir adet cold bir adet de sig sauer marka 2 tabanca ele geçirildi. Otomobilde bulunan Sedat Şahin, Tuna G. E.C. ve E. T. Soruşturma kapsamında, Beyoğlu Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Burada yapılan işlemlerin ardından Asayiş Büro Amirliği'ne götürülen şahıslardan E.T. ve E.C. serbest bırakılırken araç sahibi Şahin ile ruhsatsız silahın sahibi olduğunu ileri süren Tuna G., gözaltına alındı. Otomobilde bulunan diğer silahın ise ruhsatının bulunduğu ve Şahin'in yeğenine ait olduğu tespit edildi. Geceyi karakolda geçiren Sedat Şahin ve Tuna G., işlemlerinin tamamlanmasının ardından öğle saatlerinde İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İSTANBUL-BEYOĞLU'NDA MOTOSİKLETLİ KAPKAÇCI KAMERADA İSTANBUL-BEYOĞLU'NDA MOTOSİKLETLİ KAPKAÇCI KAMERADA İSTANBUL-BEYOĞLU'NDA MOTOSİKLETLİ KAPKAÇCI KAMERADA İSTANBUL-BEYOĞLU'NDA MOTOSİKLETLİ KAPKAÇCI KAMERADA KİLİSE LOJMANI YANGININDA ÖLEN FEHİM ATSUP'UN CENAZESİ ADLİ TIP'TAN ALINDI KİLİSE LOJMANI YANGININDA ÖLEN FEHİM ATSUP'UN CENAZESİ ADLİ TIP'TAN ALINDI

Son Dakika Güncel Sedat Şahin Gözaltında - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement