Şef Somer Sivrioğlu boşandı - Son Dakika

Şef Somer Sivrioğlu boşandı

22.12.2021 12:01
Şef Somer Sivrioğlu boşandı

MASTERCHEF programının jüri üyelerinden şef Somer Sivrioğlu, eşi Aslı Sivrioğlu'ndan boşandı.

MASTERCHEF programının jüri üyelerinden şef Somer Sivrioğlu, eşi Aslı Sivrioğlu'ndan boşandı.

MasterChef yarışmasının jüri üyelerinden olan şef Somer Sivrioğlu'nun eşi Aslı Sivrioğlu, 2019 yılında boşanma davası açmıştı. Boşanmanın nedeni olarak Somer Sivrioğlu'nun program editörlerinden birisiyle yasak aşk yaşaması gösterilmişti.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Pandemi nedeniyle uzayan boşanma süreci bugün sona erdi. İstanbul 4. Aile Mahkemesi'ndeki duruşmaya, Somer Sivrioğlu ile Aslı Sivrioğlu geldi. Gizli görülen duruşma basına kapalı yapıldı. Çift anlaşmalı olarak boşandı. Somer Sivrioğlu'nun "Boşanmakta kararlı" olduğunu ifade ettiği, Aslı Sivrioğlu'nun ise nafaka ve tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi. İki çocuklarının velayeti Sidney'de yaşayan anne Aslı Sivrioğlu'na verildi. Somer Sivrioğlu da belirli günlerde çocuklarını görebilecek. Öte yandan Masterchef'in İtalyan şefi Danilo Zanna da eşi Tuğçe Demirbilek'ten geçtiğimiz günlerde boşanmıştı.


YORUMLAR
500
Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak' Kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başladı! 'MasterChef'te yeni sezonda Mehmet Yalçınkaya-Arda Türkmen değişimi yaşanacak' MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı MasterChef Türkiye kurgu mu? 140 bölüm yarışan Araz Aknam, her şeyi anlattı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şef Somer Sivrioğlu boşandı - Son Dakika


Advertisement