Son Dakika Haberleri: Seferberliğe Kaymek'ten Destek

Seferberliğe Kaymek'ten Destek

7 gün önce

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan Okuma-Yazma Seferberliği kampanyasına Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK de katıldı.

Seferberliğe Kaymek'ten Destek, System.String[]
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan Okuma-Yazma Seferberliği kampanyasına Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK de katıldı.

Kurulduğu günden bu yana okuma-yazma oranının yükseltilmesi için büyük gayret gösteren KAYMEK 2005 yılından bugüne kadar 2 bin 340 kursiyerin okuma-yazma öğrenerek sertifika almasını sağladı.

KAYMEK, Cumhurbaşkanımız ve eşinin himayelerinde başlatılan kampanyaya da destek vererek 94 kursiyere ulaştı. Mimsin, Ziya Gökalp ve Turgutreis KAYMEK Kurs Merkezlerinde okuma yazma bilmeyenler için başlatılan kurslar devam ediyor. - KAYSERİEmniyet Personeli Yeni Üniformalarıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Dünya Şampiyonu Suriyeli Boksör, Kemerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fotoğrafını Yerleştirdi

Erdoğan'a Suikast Düzenleyen Darbecileri Yakalayan Özel Harekatçılar Afrin'e Uğurlandı Hükümetin Mazot Desteğiyle 15 Bin Lira Çiftçinin Cebinde Kalacak