Şehidin Annesine Ev - Son Dakika

Şehidin Annesine Ev

26.11.2012 19:06
Şehidin Annesine Ev, System.String[]

Göksun Kaymakamlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesinde geçen yıl arkadaşının silahından çıkan kaza kurşunuyla şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Karslı'nın annesine ev yaptırdı.

Göksun Kaymakamlığı, Tunceli'nin Ovacık ilçesinde geçen yıl arkadaşının silahından çıkan kaza kurşunuyla şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Karslı'nın annesine ev yaptırdı.

Kaymakam Ali Hamza Pehlivan, Bozhöyük beldesi Kayapınar Mahallesi'nde oturan şehit Jandarma Uzman Çavuş Karslı'nın annesi Zeliha Karslı'yı yaptırılan yeni evinde ziyaret etti.

Pehlivan, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehit yakınları için yapılanların asla yeterli olmadığını ifade etti. Vali Şükrü Kocatepe'nin talimatıyla Zeliha Karslı'ya 2 katlı müstakil ev yaptırdıklarını belirten Pehlivan, şunları kaydetti:

"Şehit yakınları için daha fazlasını yapmak için elimizden gelen gayreti bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. Kısa sürede yapımı tamamlanan bu evi daha da anlamlı kılan ilçe esnafımızın katkıları oldu. Bu vesileyle hem toplumsal dayanışma anlamında katkılar sağlanmış oldu hem de şehidimizin annesine küçük bir armağanımız oldu."

Pehlivan, evin iç tefrişatının ise Kızılay Göksun Şubesi tarafından karşılandığını bildirdi.

Şehit annesi Karslı ise evin yapılmasına katkıda bulunanlara teşekkür etti.

Ziyarete İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Abdullah Yaylamış, Türk Kızılayı Göksun Şube Başkanı Selim Cüce de eşlik etti.

Muhabir: Nurettin Dal/ İsmail Hakkı Demir

Yayıncı: İsmail Fidan - KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şehidin Annesine Ev - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Paşinyan "Herkes silahına sarılmalı" derken Azerbaycan ordusu, Karabağ cephesinde çok sayıda tank ele geçirdi