Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla bursa'da - Son Dakika

Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla bursa'da

03.03.2020 11:32
Şehir tiyatroları "geç kalanlar" oyunuyla bursa'da

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Şehir Tiyatroları Buluşmaları kapsamında Geç Kalanlar oyunuyla Bursa seyircisinin karşısına çıkıyor.

Pervin Ünalp'ın yazıp Nihat Alpteki'nin yönettiği oyun, 4, 5, 6, 7 Mart 2020 tarihlerinde Bursa Nilüfer Belediyesi Nazım Hikmet Kültürevi'nde sahnelenecek.

GEÇ KALANLAR

Zamanın geri alınamayışı ile belki ilk kez o gece bu kadar acı biçimde yüzleşen bir çiftin hikâyesini, pişmanlıkları, yaşayamadıkları, söyleyemedikleri üzerinden anlatan oyun, izleyiciyi geç kalmış bir yüzleşmeyle karşı karşıya getiriyor.

Oyunda Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman, Zafer Kırşan rol alıyor.

YORUMLAR
500
Netflix TV uygulamasında oyun oynanabilecek! Netflix TV uygulamasında oyun oynanabilecek! Oyuncu kasası ile Starbucks'a gittik! Oyuncu kasası ile Starbucks'a gittik! Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, 5. İslami Dayanışma Oyunları'nı değerlendirdi Açıklaması Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, 5. İslami Dayanışma Oyunları'nı değerlendirdi Açıklaması
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şehir tiyatroları 'geç kalanlar' oyunuyla bursa'da - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement