Şehir Tiyatroları "POLLYANNA" Oyunuyla Eskişehir'de - Son Dakika

Şehir Tiyatroları "POLLYANNA" Oyunuyla Eskişehir'de

3 yıl önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları "Pollyanna" adlı oyunuyla Eskişehir seyircisinin karşısına çıkıyor.

Şehir Tiyatroları

Eleanor H.Porter'ın yazdığı Binnur Şerbetçioğlu'nun yönettiği Pollyanna oyunu; 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 11:00 ve 15:00'de Kültür Sarayı Senfoni Sahnesi'nde seyirciyle buluşacak.

Oyunun konusu:

Annesi yıllar önce yaşamını yitirince, yardım derneği himayesinde yaşamaya başlayan Pollyanna, babasını da kaybettiği haberini alır. Bu hayat dolu küçük kız, katı ve kuralcı biri olarak tanınan Polly Teyzesiyle birlikte yaşayacaktır. Pollyanna'nın konağa gelmesiyle beraber çevredeki herkesin hayatı değişmeye başlar. Dünya çocuk edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Pollyanna, her tür olumsuz durumda bile ''mutluluk''un yaratılabileceğini; çözüm üretebilme yeteneği kazandıktan sonra hayata umutla bakılabileceğini anlatıyor.

Oyunda; Berk Samur, Canan Kübra Birinci, Çağrı Özgür Hün, Destan Batmaz, Dolunay Pircioğlu, Emrah Derviş Soylu, Ezgim Kılınç, Hüseyin Kefeli, Nazan Yatgın Palabıyık, Onur Şirin, Ömer Barış Bakova, Serap Doğan, Yeşim Mazıcıoğlu Bulut, Z. Bahar Çebi ve Zeynep Çelik Küreş rol alıyor.

Haber Yayın Tarihi: 18.05.2017 01:36 Kaynak: BültenlerSon Dakika

7 bin tane milli piyango bileti aldı, hiçbirine ikramiye çıkmadı
Müge Anlı, 12 yaşındaki kızının tacizine sessiz kalan kadını yayından kovdu Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'a yeni transfer! Alara Turan da kadroya katıldı

Son Dakika Haberleri