Şehir Tiyatroları "SAADET Hanım" Oyunuyla Giresun'da - Son Dakika

Şehir Tiyatroları "SAADET Hanım" Oyunuyla Giresun'da

09.05.2017 13:18
Şehir Tiyatroları "SAADET Hanım" Oyunuyla Giresun'da

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları "Saadet Hanım" adlı oyunuyla Giresun seyircisinin karşısına çıkıyor.

Ahmet Levent Pala'nın yazdığı Tolga Yeter'in yönettiği Saadet Hanım oyunu; 11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde saat 20:00'de Giresun Vahit Sütlaş Sahnesi'nde seyirciyle buluşacak.

Oyunun konusu: Tenha bir banka şubesi, günün öğle saatleri. Emekli ilkokul öğretmeni Saadet Yurtlu parasını çekmek için bankaya gelir. Bugün aynı zamanda oğlu Sermet'in de doğum günüdür ve oğlu için sürpriz bir doğum günü kutlaması planlamaktadır. Ancak bugüne dair sürprizleri olan sadece Saadet Hanım değildir ve birkaç dakika sonra bankada yaşanacaklar Saadet Hanım'ın bütün planlarıyla beraber hayatını da altüst edecektir.

Oyunda; Arda Alpkıray, Asrın Gurur Kuyucak, Cafer Alpsolay, Çağlar Ozan Aksu, Elyesa Çağlar Evkaya, Esen Koçer, Hazal Uprak, Müslüm Tamer, Nilgün Kasapbaşoğlu, Selim Can Yalçın, Serap Doğan, Şenay Bağ, Vildan Türkbaş ve Yeliz Şatıroğlu rol alıyor.

YORUMLAR
500
Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı 45. Uluslararası Giresun Aksu Festivali başladı 45. Uluslararası Giresun Aksu Festivali başladı ALMANYA'DA RİNGDE ÖLEN BOKSÖR, MEMLEKETİ GİRESUN'DA SON YOLCUĞUNA UĞURLANDI ALMANYA'DA RİNGDE ÖLEN BOKSÖR, MEMLEKETİ GİRESUN'DA SON YOLCUĞUNA UĞURLANDI
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şehir Tiyatroları 'SAADET Hanım' Oyunuyla Giresun'da - Son Dakika


Advertisement