Son Dakika Haberleri: Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu

Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu

11 ay önce

AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa, 2019 yılının, Türkiye Cumhuriyeti ve demokrasi tarihinde önemli bir geçiş noktası olacağını söyledi.

Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu, System.String[]
AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ali Boğa, 2019 yılının, Türkiye Cumhuriyeti ve demokrasi tarihinde önemli bir geçiş noktası olacağını söyledi.

Boğa, partisince Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Yenisey Konukevi'nde düzenlenen "Şehirlerin Ekonomik Beklentileri Forumu"nun (ŞEB) açılışında yaptığı konuşmada, 2019 seçimlerine giderken 81 ilin ekonomik beklentilerini ortaya çıkarıp, ona göre hareket etmek istediklerini ifade etti.

2019 seçimlerinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini onaylayan bir seçim olacağını vurgulayan Boğa, şunları kaydetti:

"Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ve demokrasi tarihimizde önemli bir geçiş noktası olacak inşallah 2019. AK Parti Türkiye'yi 2002'nin 3 Kasım'ından bu tarafa yönetiyor. Diğer partilerle AK Parti'nin farkı şu: AK Parti geliyor, hem kendine destek veren sizin gibi çok değerli insanlara, hem de oyuna talip olduğumuz, aldığımız ve alamadığımız diğer kesimlere dönüyor ve diyor ki 'arkadaş 15 yıldır biz Türkiye'yi yönetiyoruz. Bu 15 yıl içinde size yaptığımız hizmetin hangisi hoşunuza gitti?' Bunları anlatmak için buradayız."

Boğa, AK Parti olarak Ankara'dan her şeyi göremediklerini, sorunları ve talepleri bizzat yerinde görmenin önemli olduğuna inandıklarını, bu yüzden Ardahan'da olduklarını kaydetti. Kendisinin ŞEB kapsamında 9 ile gittiğini söyleyen Boğa, şöyle konuştu:

"İllerde gördüğüm şey şu: Arkadaşlar 7 sene önce, 10 sene önce yaptığımız hizmetleri unutmuşlar ve kanıksamışlar. Dolayısıyla yaptığımız hizmetlerin bir hatırlatılması da olacak bu çalışmalar. Burada bir arkadaşımız atlarsa öbürü hatırlatmış olacak. Güzel bir şey olacak. Sizin de parti teşkilatı olarak Ardahan'a söyleyecek bir şeyiniz olacak. Önümüzdeki dönemde 'ne yapılmasını isteriz'i belki hep beraber düşünmemişiz. Beraber düşünmenin nimetini bugün burada beraber inşallah görmüş olacağız."

Toplantıda ayrıca yapılmış ve yapılması planlanan projelerle ilgili soruların sorulacağını belirten Boğa, kış memleketi dolayısıyla uzaklardan gelip toplantıya iştirak edenlere teşekkür etti.MHP Lideri Devlet Bahçeli, Roma - Real Madrid Maçına Davet Edildi At Keserken Yakalanan Baba-Oğuldan Pişkin Savunma: Yiyecektik

Son Dakika! Zonguldak'ta Maden Ocağında Patlama: 3 İşçi Mahsur Kaldı