Şehit Aileleri Derneği Destek Bekliyor - Son Dakika

Şehit Aileleri Derneği Destek Bekliyor

07.09.2012 11:35
Şehit Aileleri Derneği Destek Bekliyor, System.String[]

Bursa'nın Gemlik ilçesinde 2012 yılı başında kurulan ve 18 Mart Şehitler Gününde faaliyete başlaması planlanan Şehit Aileleri Derneği aradan geçen uzun zamana rağmen açılamadı.

Bursa'nın Gemlik ilçesinde 2012 yılı başında kurulan ve 1 8 Mart Şehitler Gününde faaliyete başlaması planlanan Şehit Aileleri Derneği aradan geçen uzun zamana rağmen açılamadı.

Şehit Hüseyin Çatalkaş'ın abisi Hasan Çatalkaş, dernek merkezi olarak belediyeden kiralanan yerin tadilatının çok yavaş ilerlediğini belirterek, Gemlik Belediyesi ile

belediye başkan yardımcısı ve bu konuda şehit ailelerinden daha da hassas davranan

Mehmet Çelik'in dışında gerekli desteği bulamadıklarını söyledi.

Katlı otopark altında belediyeye ait olan bir dükkanın kiralanmak suretiyle kendilerine tahsis edildiğini, ancak şehit aileleri olarak çok cüzi olan kirayı dahi ödeyemediklerini belirten Çatalkaş, "İlçedeki bütün şehit aileleri olarak bu derneğe sahip çıkmak zorundayız" dedi.

Hasan Çatalkaş, dernek kurucu üyeleri ve diğer şehit ailesi ve yakınları tarafından oluşturulması planlanan dernek merkezinin bir an evvel faaliyete geçmesi için Gemlik halkından destek beklediklerini söylerken, şehit ailelerini de derneğe sahip çıkmaya davet etti.

(MŞ)

07.09.2012 11: 14: 25

TSI

NNNN - BURSA

Şehit Aileleri Derneği Destek Bekliyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehit Aileleri Derneği Destek Bekliyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı