Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor - Son Dakika

Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor

15.03.2018 14:32
Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor, System.String[]

Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve Belediye Başkanı Zihni Şahin, beraberindeki heyet ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek yalnız bırakmıyorlar.

Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve Belediye Başkanı Zihni Şahin, beraberindeki heyet ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek yalnız bırakmıyorlar.

Kaymakam Türkel ve Belediye Başkanı Şahin, aileleri ayrı ayrı ziyaret ederek onlarla birlikte oluyorlar. Bafra'da ikamet eden şehit ailelerini evlerinde ziyaret eden Kaymakam Türkel ve Başkan Şahin, 25 Temmuz 1994 tarihinde Hakkari Yüksekova Dağ Komando Tabur Komutanlığının Kısıklı bölgesinde bölücü terör örgütü PKK mensuplarına karşı yürüttüğü operasyonda çıkan silahlı çatışma sonucu terhisine iki gün kala şehit olan Jandarma Komando Çavuş Muhammet Önder'in ve 23 Nisan 1995 tarihinde Tunceli Nazimiye'de bölücü terör örgütü PKK mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Komando Onbaşı şehit Satılmış Şahin'in ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Kaymakam Türkel ve Başkan Şahin, şehit Muhammet Önder'in baba evine yaptığı ziyarette annesi Saadet Önder ve babası Bayram Önder karşıladı. Daha sonra şehit Satılmış Şahin'in baba evine ziyarette bulunuldu. Burada da anne Hidayet Şahin ve baba Nusret Şahin misafirlerini kabul etti.

Şehit ailelerini ziyaretlerinde istek ve önerileri aldıklarını belirten Kaymakam Türkel, her zaman devletin yanlarında olduğunu ifade etti.

Başkan Şahin ise ziyaret esnasında, "Mehmetçiklerimiz, bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayarak feda ettiler ve şehit oldular. Çanakkale'de, Sarıkamış'ta ve birçok cephede dedelerimiz çok zor şartlar altında savaşıp, vatanımızı korumak ve bizlere yurt bırakmak için mücadelelerde bulundular. Şimdi de bu ecdadın torunları, bugün de devam eden şer güçlerin oyunlarına karşı, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne göz dikmiş olan tek dişi kalmış canavarlara karşı amansız mücadelesini sürdürmekte" ifadelerini kullandı.

Şehit aileleri ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

Ziyarette İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Öner, Astsubay Kıdemli Başçavuş Aydın Bulut ve Sosyal Hizmetler Müdürü Muzaffer Şahin de hazır bulundu. - SAMSUN

Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor
Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor
Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor
Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Şehit Aileleri Yalnız Bırakılmıyor - Son Dakika


Son Dakika

Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Son Dakika: İkinci sevkiyatın ilk bölümü tamamlandı! 6.5 milyon doz Sinovac aşısı İstanbul'a indi Sevgilisinin ayrılmak istediği genç kız, kendisini camdan aşağı bıraktı Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu