Son Dakika Haberleri: Şehit Akpınar'ın Annesi: Üzülmüyorum, Millet de Vatan İçin Çaba Göstersin

Şehit Akpınar'ın Annesi: Üzülmüyorum, Millet de Vatan İçin Çaba Göstersin

6 gün önce

Afrin'de şehit olan Ömer Bilal Akpınar'ın annesi Ülkü Akpınar, "Üzülmüyorum, kafirler de sevinmesin. Türk milleti de çaba göstersin bu vatan için." dedi.

Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar'ın annesi Ülkü Akpınar, "Üzülmüyorum, kafirler de sevinmesin. 'Anası ağlıyor' demesin. Gayet kafam dik, gökyüzünde elhamdülillah. Türk milleti de çaba göstersin bu vatan için. Bir Ömer ölür, bin Ömerler gelir. Allah'a hamd ediyorum. Herkes üzerine düşen vazifeyi yapsın" dedi.

KUR'AN OKUDU DUA ETTİ

Şehidin, Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki mezarına gelen annesi Ülkü, eşi Hafize Nur, kardeşi Beyza, dedesi Ahmet Göngör, dua etti. Dede Göngör, şehidin mezarı başında Kur'an-ı Kerim okudu.

"BİR ÖMER ÖLÜR, BİN ÖMERLER GELİR"

Anne Ülkü Akpınar, gazetecilere yaptığı açıklamada, oğluyla gurur duyduğunu ve herkesin vatanına sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Üzülmediğini vurgulayan anne Akpınar, "Vatan, millet, bayrak sağ olsun. Kalbimden geçeni dilimden söylüyorum. Türk milleti de çaba göstersin bu vatan için. Bir Ömer ölür, bin Ömerler gelir. Allah'a hamd ediyorum. Herkes üzerine düşen vazifeyi yapsın." diye konuştu.

MİLLETTEN BİR İSTEĞİ VAR

"Bu vatan bizim. Dili, dini, mezhebi, ırkı ne olursa olsun herkes bu vatanda yaşıyorsa, vatanına sahip çıksın. Türk milleti de çaba göstersin bu vatan için" diyen Akpınar, "Evladımla gurur duyuyorum elhamdülillah. Üzülmüyorum, kafirler de sevinmesin. 'Anası ağlıyor demesin.' Gayet kafam dik, gökyüzünde elhamdülillah." ifadesini kullandı.
ABD'nin YPG'ye Verdiği Ağır Silahlara Karşı Raco'ya Anti Tank Füzeleri Yerleştirildi Abdullah Ağar'dan Afrin Harekatı İle İlgili Sosyal Medya Uyarısı: Kara Propagandaya Dikkat!

AB, Suriye İçin Harekete Geçme Çağrısında Bulundu Üst Düzey Rus Bürokrattan Afrin Önerisi: Arabuluculuk Yapmaya Hazırız