Şehit Arılık İçin Mevlid - Son Dakika

Şehit Arılık İçin Mevlid

08.04.2012 17:20
Şehit Arılık İçin Mevlid

2008 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinin Aktütün Karakolu'nda şehit düşen Halil İbrahim Arılık anısına mevlid okutuldu.

2008 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinin Aktütün Karakolu'nda şehit düşen Halil İbrahim Arılık anısına mevlid okutuldu.

Beyağaç ilçesine bağlı Kapız köyünde gerçekleşen yemekli mevlide Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca, şehidin yakınları ve vatandaşlar katıldı. Şehit Halil İbrahim Arılık'ın babası Turan Arılık her ne kadar üzüntülü olsalar da dimdik ayakta olduklarını belirterek, "Bölücüler ülkemiz üzerinde oynanan oyunlarda başarılı olamayacak.Cenab-ı Allah ülkemizi vatanımızı korusun" dedi.

Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca da şehit ailesinin her zaman yanında olduklarını belirterek şöyle konuştu: "Şehit oğlumuz Halil İbrahim ulaşılacak en güzel makamlara ulaştı. Vatanı uğruna canını hiçe sayarak bölücü terör örgütüne göğsünü siper etti. Allah onlardan razı olsun. Ruhları şad olsun" Mevlid yapılan duaların ardından sona erdi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
Çukurca'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi Çukurca'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi

Son Dakika Güncel Şehit Arılık İçin Mevlid - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement