Son Dakika Haberleri: Şehit Ateşi Aydın'a Düştü

Şehit Ateşi Aydın'a Düştü

4 yıl önce

Iğdır’da düzenlenen terör saldırısında şehit olan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yakın korumalığını yapan polis memuru Fehmi Şahin’in Nazilli’deki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor.

Şehit Ateşi Aydın'a Düştü, System.String[]
Iğdır'da düzenlenen terör saldırısında şehit olan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yakın korumalığını yapan polis memuru Fehmi Şahin'in Nazilli'deki baba ocağında büyük üzüntü yaşanıyor.

Şehit polis memurları arasında bulunan Fehmi Şahin'in (42) Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığı görevi sırasında yakın korumalığını yaptığı ve Gül'ün görev süresinin sona ermesinin ardından Iğdır'a tayin olduğu öğrenildi. Şehit polis memuru Şahin'in Aydın'ın Nazilli ilçesi Karaçay Mahallesi'ndeki baba ocağına acı haber verildi. Haberi alan yakınları, şehidin baba ocağına akın etti. Şehidin yakınlarından Mehmet Yaşlı, Iğdır'dan gelen acı haberin ardından defalarca Fehmi Şahin'in telefonunu aradıklarını ancak ulaşamadıklarını kaydetti.

Yağız isimli bir erkek çocuğu babası olan Şahin, erkek kardeşi Erhan Şahin'in de astsubay olduğu öğrenildi. - AYDIN
Haber Yayın Tarihi: 08.09.2015 02:06 Kaynak: İHA16 yaşındaki Timur, tüm ailesini balta ile öldürdükten sonra intihar etti
Gözler Meclis'te! İşte emekliye ek zam müjdesinin detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan antik kenti el ele tutuşarak gezdi