Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü - Son Dakika

Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü

18.08.2016 16:01
Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü, System.String[]

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bombalı saldırıda şehit düşen polis memuru Yusuf Kenan Mutlu’nun acı haberi memleketi Malatya’ya ulaştı.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan bombalı saldırıda şehit düşen polis memuru Yusuf Kenan Mutlu'nun acı haberi memleketi Malatya'ya ulaştı.

PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Yusuf Kenan Mutlu'nun şehadet haberi memleketi Malatya'da yaşayan akrabalarına verildi.

1 yıl önce annesi Zeynep Mutlu'yu kaybeden şehit polis memurunun Alzheimer hastası olan babası Tevfik Mutlu'yu da Elazığ'a yanına aldığı öğrenildi. Mutlu'nun 2'si kız, biri erkek olmak üzere 3 çocuk babası olduğu öğrenilirken, emekliliğinin dolduğu ve bu yıl emekliye ayrılmayı düşündüğü öğrenildi. Malatya'nın Tecde Mahallesi'nde evleri bulunan şehit polisin 2 çocuğunun da üniversitede okuduğu bildirildi.

Yusuf Kenan Mutlu'nun şehit olmasından dolayı üzüntülü olduklarını belirten Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, kendisi ile bir hafta önce görüştüğünü ve telefonda çok neşeli konuştuğunu ifade ederek, "Ben kendisine Malatya'ya niye gelmiyorsun diye sordum, o da babasının hasta olmasından dolayı Malatya'ya pek fazla gelemediğini ve bu aralar biraz meşgul olduğunu söyledi" diye konuştu.

Ali Yiğit konuşmasında, Şehit Yusuf Kenan Mutlu'nun emekliliğinin dolduğunu ancak çocuklarının okul masraflarını karşılamak için emekli olmayı düşünmediğini de söyledi. - MALATYA

Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü
Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü
Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü
Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü
Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Şehit Ateşi Malatya'ya Düştü - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'ın ardından Beşiktaş da Alexander Sörloth için devreye girdi Donmuş süs havuzu üzerinde yürüme iddiası hüsranla bitti! Anbean kamerada Bostancı'da Rus kadın doğuştan engelli köpeği 3 yerinden bıçakladı Gasbedildiğini öne sürdüğü 500 bin liralık içkileri sattığı ortaya çıktı Donald Trump'tan görevi bırakmasına saatler kala 143 kişi için af ve ceza indirimi kararı Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var Evladını arayan anne, duydukları karşısında yıkıldı: Kızına şu an tecavüz ediyorum Zeytin yaprağının koronavirüsü parçaladığı bilimsel olarak ortaya kondu