Son Dakika Haberleri: Şırnak Şehidinin Cenaze Töreninde Büyük Ayıp! Vatandaşlar Canlı Yayın Yarışına Girdiler

Şırnak Şehidinin Cenaze Töreninde Büyük Ayıp! Vatandaşlar Canlı Yayın Yarışına Girdiler

24 gün önce

Şırnak Uludere'de havan mermisinin eğitim atışı sırasında patlaması sonucu şehit olan askerimiz son yolculuğuna uğurlanırken bazı vatandaşların cep telefonlarıyla canlı yayın telaşına düşmesi vicdanları sızlattı.

Şırnak'ın Uludere ilçesinde havan mermisinin eğitim atışı sırasında patlaması sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cemil Kaçmaz, memleketi Kahramanmaraş'ta son yolculuğuna uğurlandı.

ŞEHİDİN BABASI AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Yaşar-Döne Kaçmaz çiftinin 3 çocuklarının ortancası olduğu öğrenilen şehit için memleketi Kahramanmaraş'ta öğle namazını müteakip Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazı öncesi şehidin babası ve kardeşi ayakta durmakta güçlük çekerken yakınları gözyaşlarını tutamadı.

CENAZE TÖRENİNE ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILDI

Yaklaşık 1.5 yıl önce sözleşmeli er olarak göreve başladığı öğrenilen şehit Cemil Kaçmaz'ın naaşı, Ulu Cami'de düzenlenen cenaze töreni sonrası Şeyh Adil Mezarlığı Şehitliği'nde toprağa verildi. Şehidin cenaze törenine çok sayıda vatandaş katıldı.

CEP TELEFONUYLA CANLI YAYIN YARIŞINA GİRDİLER

Piyade Sözleşmeli Er Cemil Kaçmaz'ın cenaze törenine katılan bazı vatandaşların cep telefonlarıyla canlı yayın telaşına düşmesi ise şaşkınlıkla karşılandı.
Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı Fransa'da Noel Pazarına Silahlı Saldırı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Çağrısı: 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek