Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak - Son Dakika

Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak

06.01.2012 13:28
Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak, System.String[]

Nazilli Belediye Meclisi 2012 yılının ilk meclis toplantısı olan Ocak ayı toplantısını Belediye Başkanı Haluk Alıcık Başkanlığı'nda meclis salonunda gerçekleştirdi.

Nazilli Belediye Meclisi 2012 yılının ilk meclis toplantısı olan Ocak ayı toplantısını Belediye Başkanı Haluk Alıcık Başkanlığı'nda meclis salonunda gerçekleştirdi.

Nazilli Belediye Meclisi Ocak 2012 dönemi olağan Toplantısının 1. birleşiminin 1. oturumu 5393 Sayılı Belediyeler Kanununun 20. maddesi gereğince toplandı.

Meclis toplantısında ilk olarak Belediye Meclisinin 2012 yılında yapacağı aylık toplantıların gününün belirlenmesi görüşüldü ve alınan karar doğrultusunda 2011 yılında olduğu gibi Çarşamba günleri yapmaya oy birliğiyle karar verdiler. Daha sonra ise Belediye Meclisinin 2012 yılında izin yapacağı ay görüşüldü. Oy birliği ile Ağustos ayı'nda izin yapılmasına karar verildi. Sonraki maddede ise verilen öneri doğrultusunda Denetim Komisyonu seçildi. Denetim Komisyonuna M.Hakan Kumcuoğlu, Mehmet Koşar, Kemal Aşık, Ali Gün ve Tacettin Pirinç seçildi. Daha sonra ise Kadro Unvan değişikliği, Sözleşmeli personel çalıştırılması ve Fen İşleri Müdürlüğü Yönetmeliği görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi. Geçici İşçi Vize ücretlerinin görüşülmesi ve 10 maddelik imar tadilatı görüşmeleri sırasında 1 parselin okul yurdu yapılmasına çekimser olduklarını dile getiren CHP'li Meclis Üyeleri imar tadilatlarının 1 maddesine ve geçici işçi vize ücreti alınmasına çekimser olduklarını belirterek oy vermezken bu iki madde oylama sonucunda oy çokluğuyla kabul edildi. Daha sonra ise 5 yıllık imar ve yatırım programının 2012 yılı yatırım programına ilave yapılması ve 2012 yılı gelir tarifesine ilave yapılması görüşülerek oy birliğiyle karara varıldı. Gündemin 12. maddesinde ise İstiklal Mahallesindeki yeni yapılan parka ise 2011 yılında şehit olan Er Mehmet Çetin'in isminin verilmesi görüşülerek oy birliğiyle karara varıldı. Gündemin 13. ve son maddesinde ise Nazilli Belediyesi'nin 2012 yılı yatırım programında bulunan yapım işleri için İller Bankasından kredi alınması ve işlemler için Belediye Başkanı Haluk Alıcık'a yetki verilmesi görüşülerek karara bağlandı.

Haluk Alıcık, Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda konularla ilgili soru önerileri de not alındı. Ocak ayı meclis toplantısına daire amirleri ve belediye başkan yardımcıları da katılarak birimleriyle ilgili soruları cevaplandırmak için hazır bulundu. - AYDIN

Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak
Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak
Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak
Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehit Er Mehmet Çetin'in İsmi Parkta Yaşatılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var