'Şehit Oldu' Haberi Arkadaşlarını Üzdü - Son Dakika

'Şehit Oldu' Haberi Arkadaşlarını Üzdü

06.09.2012 19:10
'Şehit Oldu' Haberi Arkadaşlarını Üzdü, System.String[]

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden Burak Umut Gedik'in evinde hüzün hakim.

Afyonkarahisar'da mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan askerlerden Burak Umut Gedik'in evinde hüzün hakim. Haberi alır almaz eve gelen arkadaşları ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Afyonkarahisar'da dün akşam saatlerinde mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan 25 askerden, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Burak Umut Gedik'in Beşiktaş'taki evine, arkadaşları ve yakınları akın etti. Ağustos döneminde kısa dönem askerlik için Samsun'a giden ve acemiliğinin tamamlanmasının ardından usta birliği için Afyon'a gönderilen Gedik, izin için bir haftalığına İstanbul'a geldi. Ailesi ve arkadaşlarıyla dolu dolu bir hafta geçiren Gedik, Pazartesi günü usta birliği için Afyon'a döndü.

Ailesi ve yakınları, üç gün önce gönderdikleri Gedik'in, Afyon'dan, öğle saatlerinde acı haberini aldı. Şehidin yakınlarının fenalaşması ihtimaline karşı eve ambulans gönderildi. Haberi duyar duymaz eve akın eden yakınları ve arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Bina önünde birbirlerine sarılarak ağlayan yakınları ve arkadaşları birbirlerini teselli etti.

'Şehit Oldu' Haberi Arkadaşlarını Üzdü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 'Şehit Oldu' Haberi Arkadaşlarını Üzdü - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu