İdlib şehidi Ragıp Coşkun'un 'Şehit olmak kalbime doğuyor' mesajı verdiği ortaya çıktı - Son Dakika

İdlib şehidi Ragıp Coşkun'un 'Şehit olmak kalbime doğuyor' mesajı verdiği ortaya çıktı

04.03.2020 20:16

İdlib'de yürütülen Bahar Kalkanı Harekatı'nda şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ragip Soylu Coşkun'un bir süre önce amcasıyla yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı. Coşkun videoda, "Şehit olmak kalbime doğuyor" diye konuştu.

Suriye'nin İdlib kentinde yürütülen Bahar Kalkanı Harekatı'nda şehit olan 26 yaşındaki Piyade Uzman Onbaşı Ragip Soylu Coşkun'un bir süre önce amcasıyla yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Coşkun'un "Şehit olmak kalbime doğuyor" sözleri duygulandırdı.

İdlib şehidi <a class='keyword-sd' href='/ragip-coskun/' title='Ragıp Coşkun'>Ragıp Coşkun</a>'un 'Şehit olmak kalbime doğuyor' mesajı verdiği ortaya çıktı

"ŞEHİTLİK GÜZEL BİR MERTEBE"

Amcasının cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerde, amcanın " Hatay'da sınırdasın, şehit olmayı düşünüyorsun" demesi üzerine şehit Coşkun, "Düşünüyorum değil, kalbime doğuyor" ifadesini kullandı. Coşkun ayrıca, "Şehitlik güzel bir mertebe, inşallah olurum" diye yaptığı konuşma da duygulandırdı.

YORUMLAR
500
Son dakika 3. sayfa: Çocukların kavgasına aileler karıştı: 3 yaralı Son dakika 3. sayfa: Çocukların kavgasına aileler karıştı: 3 yaralı Son dakika! Elazığ'da ev yangını Son dakika! Elazığ'da ev yangını Düzceli şehidin baba ocağında yas var Düzceli şehidin baba ocağında yas var
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İdlib şehidi Ragıp Coşkun'un 'Şehit olmak kalbime doğuyor' mesajı verdiği ortaya çıktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement