Son Dakika Haberleri: Şehit Polisin 6 Yaşındaki Oğlu Cenaze Töreninde Babasının Resmine Sarılıp Ağladı

Şehit Polisin 6 Yaşındaki Oğlu Cenaze Töreninde Babasının Resmine Sarılıp Ağladı

5 ay önce

Tuzla'da hırsızlık şüphelisiyle yaşanan kovalamacada şehit olan polis memuru Battal Yıldız'ın 6 yaşındaki oğlu cenaze töreni boyunca babasının resmine sarılıp ağladı.

Şehit Polisin 6 Yaşındaki Oğlu Cenaze Töreninde Babasının Resmine Sarılıp Ağladı, System.String[]

Tuzla'da bir hırsızla yaşanan kovalamaca sırasında vurularak şehit olan polis memuru Battal Yıldız için  Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Şehidin 6 yaşındaki oğlu tören boyunca babasının fotoğrafına sarılıp ağladı. Evli ve 2 çocuk babası Yıldız'ın naaşı törenin ardından memleketi  Konya'ya gönderildi.

MESLEKTAŞLARI SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADI

Tuzla'da dün gece yarısı bir hırsızla yaşanan kovalamaca esnasında vurularak şehit olan polis memuru Battal Yıldız için  Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Törene şehidin babası  Ali Yıldız, annesi Kezban Yıldız ve eşi  Emine Yıldız başta olmak üzere  İstanbul İl Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan,  Tuzla Belediye Başkanı Dr.  Şadi Yazıcı, meslektaşları ve yakınları katıldı. Evli ve iki erkek çocuk babası şehit Yıldız'ın Türk bayrağına sarılı naaşı meslektaşlarının omuzlarında alana getirildi. Saygı duruşuyla başlayan cenaze töreni şehit polis Yıldız için yapılan dualarla devam etti.

BİRLİĞİMİZİ BOZMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Törende bir konuşma yapan  İstanbul İl Emniyet Müdürü  Mustafa Çalışkan, "Dünyadaki görevini onurlu bir şekilde tamamlayan Battal Yıldız şehitlik mertebesine yükselmiştir, mekanı cennet olsun. Böylesine bir mesleği hakkıyla yaparak nihayetini şehadetle tamamlamıştır. Şunun da bilinmesini isterim, bu toplumun birliğini bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Şehidimizin eşi bizim kardeşimiz, çocukları da bizim çocuklarımızdır. Onlara ve şehidin yakınlarına başsağlığı diliyorum" dedi.

BABASININ FOTOĞRAFINA SARILIP AĞLADI

Şehit polisin, Hasan İlyas (6) ve Mehmet Ali (2) adında iki oğlu olduğu öğrenildi. 6 yaşındaki Hasan İlyas'ın tören boyunca babasının fotoğrafına sarılıp ağladığı görüldü. Yıldız'ın naaşı yapılan duaların ardından defnedilmek üzere memleketi  Konya'ya gönderildi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Türkiye'nin En Büyük Konsol Viyadüklü Asma Köprüsünde Sona Yaklaşılıyor Özel Güvenlik, Bakan Özhaseki'ye İzin Vermedi; Kavga Çıktı
Aracını Bıraktığı Yeri Unutan Sürücü, 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu