Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı - Son Dakika

Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı

06.09.2012 23:20
Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı, System.String[]

Afyonkarahisar'da askeri cephanelikte meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden 25 askerden şehid Abdullah Tokgöz'ün Konya'daki evine Türk bayrağı asıldı.

Afyonkarahisar'da askeri cephanelikte meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden 25 askerden şehid Abdullah Tokgöz'ün Konya'daki evine Türk bayrağı asıldı. Patlama haberinin duyulmasından sonra Afyonkarahisar'a giden acılı aile, Konya'daki evine geri döndü.

Konya'nın Selçuklu ilçesine bağlı Bosna Hersek Mahallesi'nde oturan ailenin evine yakınları taziye ziyaretlerinde bulunuyor. Karatay'ın Saraçoğlu Mahallesi'ndeki Mahmut Efendi Camisi'nde imam olarak görev yapan şehit babası Faruk Tokgöz, eşi Serbest Tokgöz ile birlikle patlama haberinin duyulmasıyla birlikte Afyonkarahisar'a gitmişti. DNA testleri için kan verdiği öğrenilen aile gece saatlerinde Konya'daki evine geri döndü. Aslen Yozgatlı olan aileye yakınlarının taziye ziyaretleri devam ederken evin balkonuna da bir Türk bayrağı asıldı.

Şehit Tokgöz'ün Açıköğretim Fakültesi öğrencisi olduğu öğrenildi.

Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı
Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Şehit Tokgöz'ün Konya'daki Evine Türk Bayrağı Asıldı - Son Dakika


Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Sokak ortasında kangal dehşeti! Küçük Batuhan o anları anlattı: Bana saldırdı, ben de onun boğazını sıktım